Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"NOWA SOLIDARNOSĆ" INTERNATIONAL PROMO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stara "NOWA SOLIDARNOSĆ" , .... czyli mistyczne ***** ***

 Wyciekło ICHNE logo / Czy kogos ono dziwi?

 

 

KOMENTARZE

 • JRMiP Congress promo / promocja "Nowej Solidarnosci"
  >> https://www.youtube.com/watch?v=PsWnAJ2z3jk&t=11s

  Film inaugurujący „polską trylogię” Bartany, w którym zawiłe relacje polsko-żydowskie są punktem wyjścia do konstruowania bardziej uniwersalnej narracji o figurze obcego i przybysza. Sławomir Sierakowski (lider lewicowego środowiska i pisma „Krytyka Polityczna”) wciela się w rolę aktywisty, nawołującego polskich Żydów do powrotu do Polski. Na pustym Stadionie Dziesięciolecia wygłasza płomienne przemówienie: „Żydzi! Rodacy! Ludzie! Luuudzieee!!!!! To apel, ale nie apel poległych, tylko apel dla życia. Chcemy, aby do Polski wróciło 3 miliony Żydów i abyście znowu z nami zamieszkali. Potrzebujemy was! Prosimy, wróćcie!”. Artystka nawiązuje do ponadczasowej estetyki filmu propagandowego przywołując m.in. Triumf woli Leni Riefenstahl z 1934 roku (gdzie stadion również staje się areną politycznej manipulacji), ale i wczesne syjonistyczne kroniki filmowe, skierowane do Żydów osiedlających się na ziemiach palestyńskich.
  >> https://artmuseum.pl/pl/filmoteka/praca/bartana-yael-mary-koszmary-2

  W filmie Yael Bartany Mary koszmary (2007) młody lewicowy aktywista, w którego wcielił się Sławomir Sierakowski, przemawiał na opuszczonym Stadionie Narodowym w Warszawie, zachęcając trzy miliony Żydów do powrotu do Polski.
  Fantazja na temat „żydowskiego odrodzenia” ziszcza się w najnowszej realizacji Bartany. Film kręcony był latem 2009 roku na warszawskim Muranowie, gdzie na czas zdjęć wzniesiony został kibuc. Wystąpili w nim zarówno statyści z Izraela, jak i Polacy o „semickim wyglądzie”. Żydowscy przybysze powracają na polskie ziemie – Bartana wskrzesza syjonistyczny sen, przywołując heroiczny obraz silnych, pięknych mężczyzn i kobiet, którzy w najbardziej niesprzyjających warunkach budują domy i uprawiają ziemię, uczą się, kolektywnie wychowują dzieci, dzielą majątkiem, a jednocześnie mężnie odpierają ataki wroga. Artystka nawiązuje do metody osadników żydowskich, nazywanej Homa U’Migdal (mur i wieża), według której w czasach arabskiej rewolty lat 1936-39 w Palestynie nowe kibuce wznoszono podczas jednej nocy, budując najpierw ogrodzenie i strażniczą wieżę. Sięgając po propagandowy język kronik filmowych, Bartana przywołuje także zapomniany wątek rozważanych przez syjonistów alternatywnych miejsc dla państwa żydowskiego, takich jak afrykańska Uganda. Powodem powstania tej politycznej fantazji lub halucynacji – jak nazywa to sama artystka – jest ambiwalentna relacja wobec polityki i historii państwa Izrael, wpisanych w nie konfliktów i niespełnionych nadziei.
  >> https://artmuseum.pl/pl/filmoteka/praca/bartana-yael-mur-i-wieza

  Yael Bartana- Zamach >> https://www.youtube.com/watch?v=WnNg9FhzYXM&t=2s
 • Nowa Solidarność jest w USA
  Ona ma kolor kolorowy i jest wspierana przez tych samych co stara Solidarność

  https://free-news.su/proisshestviya/47407-v-ssha-nachalas-vojna-vlastej-i-aktivistov

  Tylko czekać aż pojawi się jakiś Amerykański Bolek.
  Protesty są uzasadnione ale jak w Polsce motłoch jest sterowany przez te same mafijne siły co w Polsce i w wielu innych krajach na świecie.

  Mamy klasyczną kolorową rewolucje w USA..inni nazywają to Majdanem...to to samo i cele zarządzających takie same (z czego pożyteczni idioci sobie całkiem nie dają sprawy).

  Z powyższego wynika że USA Trampa nie są krajem globalnej mafii...
  bo mafia nie organizuje kolorowych rewolucji w krajach przyjaznych do USA...wg mafii USA Trampa są wrogie wobec USA mafii.
  (Mafia straciła kontrolę nad krajem a chce ją odzyskać)

  Te fakty mają konsekwencje w ocenie innych sił politycznych na świecie.
  UE dalej należy do mafii a PO to jej sojusznik...
  PIS jako sojusznik USA Trampa jest wrogiem UE i PO czyli mafii co widać, słychać i czuć.
  Taka Ukraina to sojusznik/wasal mafii..

  Ciekawe prawda ?
  Tramp jest wrogiem mafii podobnie jak Putin ..i wielu innych przywódców świata.
  Tramp musi być bardzo ostrożny bo rezyduje w samym środku mafijnego mrowiska.
  W UE mafia jak na razie rządzi... ale jest coraz słabsza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY