Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
832 posty 5298 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Ciamajdan 3.0: Postulat dla "Strajku Kobiet"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak "dziewuchy" mają problem z rodzeniem i brakiem aborcji, to zgłaszam postulat: "Sterylizacja na rządanie!".

 Zamiast "aborcji na rządanie". Wszak "piep#enie się" to nie tylko przyjemność, ale też odpowiedzialna rzecz. Niech "dziewuchy" zarządzają własnym ciałem odpowiedzialnie. Ciało dzieci nienarodzonych to nie ich ciało.

KOMENTARZE

 • Wszyscy
  https://media.wplm.pl/thumbs/e27/OTYwL3VfMS9jY19kOTIxZi9wLzIwMjAvMTEvMDEvOTYwLzUyMC9jOTM0MDdkODIyMzY0NjY5YjM4OGY1MTQxODU1OGZkNy5qcGVn.jpeg

  Odpowiedź na aborcyjne hasła feministek. Akcja Nie Strajkuję w mediach społecznościowych. Polki opowiadają się za życiem! Lewica próbuje narzucić ws. aborcji sztuczny podział mężczyźni vs. kobiety. Tymczasem przedstawicielki płci pięknej nie są jednomyślne, jak chciałyby tego feministki. W mediach społecznościowych coraz większą popularność zdobywa akcja „Nie strajkuję”. Kobiety w różnym wieku oznaczają swoje posty tak zatytułowanym hashtagiem, aby opowiedzieć się za życiem. Nie brakuje poruszających świadectw. To prawdziwe wyzwanie rzucone przedstawicielom cywilizacji śmierci! Całość tu

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/524620-odpowiedz-na-aborcyjne-hasla-akcja-niestrajkuje
  Ps..Brawo, piękne Kobiety przez duże „K”! To są prawdziwe polskie kobiety które kochamy i dla których warto żyć. Dziękuję wam z całego serca za to świadectwo. Nareszcie piękna inicjatywa. Dzięki za pomysł na hagshtaga Babies Lives Matter to jest genialne! Miałem przez chwilę wrażenie, że nie ma takich Polek, jednak są czyli jeszcze Polska nie zginęła…Jestem za. Tak nauczyła mnie moja mama kochana, szanuj kobiety, bo KOBIETA daje życie, to niedopowiedzenie, to tajemnica, to marzenie. Jest dużo mądrych i odważnych Polek w naszym kraju. Mają piękne cechy zdrowej kobiety, żony i matki. Piękna akcja- ciepła i spokojna a nie zwierzęcy wulgaryzm. Brawo dziewczyny nie bać się tej lewackiej hołoty! Prawda o kobietach jest taka, że te normalne dziewczyny gardzą feministkami. Feministki nie reprezentują polskich kobiet, reprezentują tylko siebie i wśród kobiet stanowią patologiczny margines. Niestety wiele spośród spacerujących w proteście dziewczynek już niedługo zapłacze, że nie będzie mieć dziecka… I to są prawdziwe polskie kobiety które kochamy i dla których warto żyć. Dziękuję wam z całego serca za to świadectwo. Kiedy naprzeciw nich staje taka Lampuciara, Suchanow, Żukowska czy Lubnauer czyli babozwierza i żeńskie potwory pornolewicowe, to normalny człowiek ma odruch wymiotny. Feministki to Lenin na sztandarach, ale one tego też niewiedzą, te gwiazdki to wypisują same dla siebie to będzie ich przyszłość. Przyjdzie Imam i każe urodzić tuzin dzieci, bo jak nie to zmniejszy wzrost. Ten strajk pokazuje BARDZO SMUTNĄ kwestię: KILKANAŚCIE ROCZNIKÓW młodzieży jest dla Polski NIEMAL straconych! Naiwni, podatni na manipulację, bez kręgosłupa moralnego i wartości. Jak ich odzyskać? Oprócz skutków dzikiego barbarzyństwa feministek, występują też „uboczne”, szkodliwe dla przyzwoitych kobiet skutki tego lewactwa. Między innymi bardzo przykre dla mężczyzn (ale zapewne także dla kobiet) jest to, że obrzydliwość zachowań feministek, oraz ich ohydne słownictwo (o wyzywającej aparycji już nie wspominając ;), psują też obraz tych normalnych, prawdziwych kobiet. Niemiły obraz feministek podświadomie utrwala się w męskiej pamięci i powstaje bardzo negatywne wrażenie, które działa, czyniąc potem w ich oczach nawet te normalne kobiety jako mało sympatyczne i atrakcyjne fizycznie oraz umysłowo… W skrajnych przypadkach może to wśród co wrażliwszych mężczyzn wzbudzić obrzydzenie i generować mizoginów, a nawet pedałów…
  Znalazłem w necie taki wpis: „Gdybym całkiem nie zgłupiała, Roberciku, 27 temu i cię nie wyskrobała, to byśmy cię mieli teraz mieli z tatusiem. A tak to zostaniemy sami jak ten palec, na stare lata.

  Panie prezydencie proszę zachować się jak trzeba. Piąte przykazanie NIE MORDUJ. Życie jest najcenniejsze bo to prawo naturalne, i nie podlega głosowaniom. Człowieczeństwo to życie inne prawa jego pochodne! Życie to dobro, natomiast złem jest zabijanie. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
 • Wszyscy
  Opowiadanie się za aborcją to w czystej postaci prostytucja moralna…!
  Kiedy słucham, że "Mój brzuch, moja sprawa", to jest to dla mnie jakieś fundamentalne niezrozumienie jednostki ludzkiej. Wolność kobiety jednak kończy się, kiedy zachodzi w ciążę, bo jest ograniczona wolnością dziecka. Kobieta ma wszystkie prawa i one jej dotyczą, ale gdy zachodzi w ciążę to pojawia się jeszcze jedna osoba, całkowicie bezbronna i dlatego ma także swoje prawa! Lewackie rewolucjonistki łamią kolejne prawo. Kiedy słyszę, że ciąża to sprawa tylko kobiety, brakuje mi głosu o roli mężczyzn, którzy swoim zaangażowaniem i wsparciem mogą dać kobiecie poczucie, że to ich wspólna sprawa. Lewaczki i feministki pod pozorem walki o prawa kobiet odbierają prawo głosu mężczyznom i zdejmują z nich odpowiedzialność. Odbierają mężczyznom prawo głosu, krzywdzą tym kobiety.
 • Trzeba być mistrzem polityki, by w ciągu roku
  wkurzyć górników, rolników, kobiety, przedsiębiorców, artystów.
  Teraz ciamajda boi się tak bardzo tego narodu, co go przecież tak miłuje,
  że do ochrony potrzeba
  https://cdn.natemat.pl/4b261c068debf129b2229f2d8d1816ad,981,0,0,0.jpg

  Nasz rząd to dopiero Ciamajdan 5.0
 • @kula Lis 69 08:57:15
  To trzeba iść za uderzeniem. Wprowadzić 20 lat ciężkich robót dla każdego mężczyzny który chce się rozwieść lub porzuca rodzinę. Za zdradę co najmniej chłosta publiczna na placu, a może kastracja. Jak by nie patrzeć łamią przysięgę złożoną Bogu w kościele. Facet im więcej po dupie dostają twoje pupilki z PiS tym bardziej odlatujesz.
 • @marek500 11:58:55
  sterylizacja "strajku kobiet" wydaje się być doskonałym kompromisem: można powiedzieć, ze zostaje abortowana idea przekazania życia w pomylonym świecie równoległym lewaka, wściekle macice powinne być zachwycone.
  znam dwóch typów, którzy z rożnych przyczyn nie są z matka swojego dziecka i dobrowolnie ciężko pracują na swoje dziecko. jak doliczyć lata studiów latorośli, wyjdzie postulowane przez Pana 20 lat.
  idea całkiem słuszna, kara chłosty na placu za zdradę ale jak chce Pan kastrować kobiety, czy rozumiem, ze tylko mężczyzna zdradza lub tylko on ma ponosić kare?
 • TAK DLA ZYCIA!
  Boże, dziękuje Ci, ze dojrzałem zdrowe, normalne, polskie kobiety. Mężczyźni w Polsce maja dla kogo żyć, odnajdują swoja druga polowe, tworzą związek i wychowują potomka.
  Jesteśmy z Wami ! Pro Live !
  Chlopak i dziewczyna- normalna rodzina !
 • @marek13 15:30:55
  Jednego nie rozumiem, dlaczego jesteś tak przeciwko tym babkom. Co cię one obchodzą. Jeżeli nie masz rodziny to ją załóż i żyjcie według swoich wartości. Nikt wam przecież nie każe postępować zgodnie z postulatami protestujących. Mnie nie interesują ci tęczowi, bo nie są dla mnie żadnym zagrożeniem. Jestem hetero i wisi mi z kim oni sypiają. Taki sam mam stosunek do tych protestujących kobiet, bo mnie ani mojej żonie już żadna ciąża nie zagraża. Co do moich dzieci i wnuków to też nie mam zamiaru się wtrącać w ich decyzje, bo ja może pociągnę jeszcze 15-20 lat (licząc optymistycznie), i to oni będą ponosić za nie odpowiedzialność. A na koniec taka anegdotka. Dawno dawno temu, w czasach czarnej komuny, poszedłem do spowiedzi do swojego proboszcza. Chciałem zabłysnąć jaki to jestem dobry i powiedziałem jak to grzeszą moi koledzy bo palą papierosy w krzakach. Walnął mi taką pokutę że mnie zgięło. Powiedział mi że jak oni by się wyspowiadali to by dostali pokutę, a tak ich grzechy wziąłem na siebie.
 • @marek500 16:24:00
  Zawisza Niebieski tez nie mógł zrozumieć, dlaczego jestem przeciw homosom mimo, ze wytłumaczyłem w trzech krótkich zdaniach, iż do momentu, kiedy sypiali z kim chcieli tez mi to wisalo. nagle pojawił się czarodziej soros i naopowiadał homosom bajek o nich samych, a oni to łyknęli.
  obrzydliwe demonstracje tęczowych na ulicach są wciąż niczym w porównaniu do zachcianki posiadania dziecka. pedalstwo to zaburzenie psychiczne i idzie w parze z pedofilia, niestety.
  to wysoce niezrozumiale, ze niektórym osobom nie zapala się sygnał ostrzegawczy przy możliwości pojawienia się pedofila w okolicy dziecka, jakiegokolwiek.
  dobrze słyszeć, ze u Pana w rodzinie się układa i czuje Pan bezpieczeństwo co do własnych dzieci i wnuków. ja również nie obawiam się o syna, wiadomo, wiek buntowniczy ma być wiekiem buntowniczym i w przypadku mojej rodziny przebiega prawidłowo, czekam, aż się skończy.
  nie jestem spokojny o inne dzieci, gdyż mam poczucie, ze dokonuje się satanistyczny akt zawłaszczenia ich, zaczęło się przez tęczowe piątki w szkołach, wymyślenie dodatkowych płci i kontynuuje teraz przez ataki na kościół, instytucje, która dawała jasny kodeks moralny.
  co soros naopowiadał nieszczęsnym kobietom, ze jak oczarowane przybrały maski ze znakiem hitlerjugend- nie wiem, ale nie mogę się zgodzić na atak na kościół i dzieci, gdyż "Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie".
 • @marek13 21:41:29
  Widać tu wyraźną rękę SB w służbie BND (Bundesnachrichtendienst), wpisujących się w scenariusz odzyskania utraconych przez Niemcy w 2015 wpływów politycznych w Polsce…
 • @marek13 21:41:29
  To że jakieś siły cynicznie wykorzystują wszystkie strony tych konfliktów to się zgadzam. Komu zależy na szczuciu Polaków na Polaków może kiedyś się dowiemy. Od dłuższego czasu jak się chce przykryć jakieś sku....syństwo odpala sprawę z aborcją lub pedałami. Może rzeczywiście za którąś stroną stoi soros, ale kto kręci lody po przeciwnej stronie ? Mimo że jestem ateistą to nie uważam za dobre niszczenie wiary Polaków. Nie KK, tylko wiary. Ludzie potrzebują jakiegos przewodnika duchowego bo to dobre dla ich zdrowia psychicznego. Jednak z tego co obserwuję od czasu upadku PRL w Polsce trwa odstręczanie ludzi od wiary i to nie przez ,,szatana'' tylko przez tych faryzeuszy z różańcami na szyi. Nie wiem jak się skończą te protesty, ale wiem że sporo z tych protestujących położy lachę na kościół bo to kościół będą winili za konsekwencje jakie ich dotkną, a nie jakiegoś starego kawalera o niejasnych preferencjach. Dlatego tym wszystkim za bardzo się nie przejmuję bo ani liczba pedałów nie wzrosła od kilkudziesięciu lat, ani statystycznie nie wzrosła pedofilia (bardziej jest ujawniana), ani kobiety nie zmienią się w krwiożercze harpie taśmowo mordujące swoje dzieci. Nie bądź głupi i nie daj się wciągać w te awantury bo nic na tym nie zyskasz, a możesz stracić (kto wie czym nas ,,uszczęśliwią'' pod płaszczykiem tych awantur).
 • @marek500 09:42:39
  niestety ze swojej perspektywy nie jestem w stanie przeniknąć, jakie siły manipulują Polakami obecnie, czy jest to akurat niemiecko- germańskie skrzydło kondominium czy tez amerykańsko- żydowskie. i nawet się nie staram, bo nie mam na to czasu.
  rzeczywistość weryfikuje poprzez negacje, czy dane zjawisko jest zgodne z moim systemem moralnym ( ukształtowanym przez kościół choćby przez lekcje religii w dzieciństwie ) i logika ze szczególnym uwzględnieniem interesu Polski.
  "Nie bądź głupi i nie daj się wciągać w te awantury"- wciągnął mnie Dmowski do swojej awantury o Polskę, nawet przez myśl mi nie przejdzie z tego wychodzić.
  dedykuje Panu kawałek Gadiammonu pt: Pocałunek. treść piosenki to wiersz powstańca warszawskiego K. Baczyńskiego.

  https://www.youtube.com/watch?v=u3UCCqL9GoU

  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!
 • @marek13 13:59:30
  Nie namawiam Pana do porzucania swoich idei i moralności. Co do tych bohaterów to oni mieli łatwiej. Mieli zdefiniowanego wroga z którym trzeba walczyć. My w tej wolnej Polsce jesteśmy szczuci na siebie, a nie za bardzo wiemy w kogo interesie.
 • @marek500 15:13:47
  W żadnym wypadku nie jestem przeciw drugiemu, który jest ateista, ale kościół Katolicki jest filarem polskości, atak na niego jest tożsamym z atakiem na naród.
  Sam Boga odnajduje bardziej w długodystansowych sportach wytrzymałościowych niż na mszy św., jednak inni moi współwyznawcy chodzą co niedziele do kościoła, wiec te miejsca maja być niesplamione żadnym satanistycznym dysonansem.
  Polityczny ateizm/ tęczowe lewactwo/ lbgt jest do zaorania bez sekundy zwłoki, samo jego istnienie to nienaturalna aberracja i od państwa polskiego wymagana jest stanowcza reakcja, najlepiej atak prewencyjny w "opcji nuklearnej".
  Pozdrawiam Pana i dziękuję za budującą wymianę zdań. Mam dzięki temu kilka kwestii do rozkminy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY