Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

SYMMETREL: Amantadyna na grypo-COVIDA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Symmetrel (amantadyna) firmy NOVARTIS jest lekiem antywirusowym używanym prewencyjnie do zwalczania niektórych typów grypy (grypa = influenza / patrz opakowanie) przez zapobieganie wzrostu wirusa.

 KTO i DLACZEGO BLOKUJE AMANTADYNE w WALCE z KORONA-WIRUSEM?

 

Ostatnio słyszymy wiele o amantadynie. Nawet to, że Ministerstwo Zdrowia zablokowało sprzedaż amantadyny do celów innych niż leczenie choroby parkinsona. 

Semmatrolryl jest przetestowanym lekiem terapeutycznym na "influenza", czyli wirusowe grypy stosowanym od lat sześćdziesiątych ubieglego wieku.

Czy dlatego teraz sprzedaż amentadyny została zablokowana?

 Cały PiC z amantadyna polega na tym, pod jaką marką jest ona dopuszczona do obrotu. Popularnie wydawana na receptę na chorobę parkinsona została zablokowana przez (nie) rządnikow. 

 

Chcąc nabyć amantadyne na grypo-COVIDA trzeba więc pisać na recepcie nie amantadyna, tylko SYMMETREL, ... bo SYMMETREL został dopuszczony do obrotu i na chorobę perkinsona i na INFLUENZE, czyli wirusową grypę.

Jak SYMMETREL-em swojej grypy nie wyleczysz testuj się i lecz na COVIDA. (:

 

 * Na zdjeciu SYMMETREL w niemieckim opakowaniu, a wiec ta amantadyna powinna byc dostępna wN iemczech i w Polsce na grypę , lub jako amantadyna niefirmowa na to samo schorzenie na podstawie europejskiego dopuszczenia wlasnie na grypę.

 

W Polsce, do obrotu dopuszczono amantadyne węgierską pod nazwą VIREGYT K stosowany na chorobę perkinsona i "w leczeniu grypy typu A - wpływając na materiał genetyczny wirusów. VIREGYT K hamuje ich replikacje" i na to sa badania , i jest dokument panstwowy dopuszczajacy lek do obrotu.

 

 

 

Dlaczego 

PiS robi PiC

i blokuje sprzedaż amantadyny na grypę?

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY