Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Wyszczepić Rząd! : "Tfu. Teraz. Zaraz."!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jedyna rzecz, w ktorej zgadzam się z komunistą Zandbergiem. "Prawdziwi Polacy" powinni domagać się leczenia.

A na serio, chcę sie podzielić swoimi spostrzezeniami i wiadomosciami, które do mnie dotarły. Otóż nie każdy zdaje sobie sprawę, że system opieki zdrowotnej, jak "każda korporacja" ma swoje procedury. O jednej z takich procedur mam informację od osoby z najbliższej rodziny pracujacej za granicą w Domu Seniora, co się w Polsce nazywa DPS.

 

Otóż, w trakcie z nią rozmowy o Amantadynie, powiedziała mi ona, że leczenie Amantadyną to niesprawdzona "bajka". Co się wydarzyło kilka dni później zaskoczyło i mnie, i tą osobę. Okazalo się, że w instytucji, w ktorej osoba ta pracuje jest procedura na wypadek gdyby przestały działać respiratory.

 

Otóż, na taką ewentualność, instytucja ta, aby się zabezpieczyć prawnie, daje do podpisania rodzinie swoich podopiecznych dokument, który mówi że w wypadku, gdyby przestały działać respiratory (jedyny  p roceduralnie dopuszczony "lek" na Covid19), osobom chorym na Covid może zostać podany szwajcarski lek  o nazwie TAMIFLU na Influenze Typ A (czyli na grypę) .

Sprawdzilem "co toto" za lek.

TAMIFLU to lek zwalczajacy Influenze Typ A , czyli wirusy grypy.

 

Co ważne: 

LEK POWINIEN BYĆ PODANY w 48 GODZIN

od momentu zetknięcia się z osobą zainfekowaną.

Powinno się tak stać dlatego, aby zastopować multiplikowanie się wirusa w organiźmie osoby zainfekowanej, czyli aby nie doszło do zainfekowania (zapalenia) płuc. 

 

Dalsza część procedury w Domu Seniora przewiduje że: jeśli TAMIFLU nie zadziała należy podac AMANTADYNE,  czyli inny lek na Influenze Typ A.

 

Procedura "niby nic" ale wnioski z jej ujawnienia są następujące:

 

- zgodnie z obowiazujacymi obecnie procedurami Covid19 leczy się TYLKO respiratorem, czyli osoba chora na Covid19 nie dostaje innego leku, bo leku na Covid19 w procedurach opieki zdrowotnej formalnie nie ma.

 

- nieformalnie, chorym na Covid19, można jednak podać TAMIFLU i AMANTADYNE (lek na grypę / Influenza Typ A) na odpowiedzialność rodziny. 

 

* I tu pytanie: dlaczego standardowo zainfekowanych Covid19 nie testujee sie  też  na Influenze Typ A skoro, ponoć, symptomy choroby Influenza Typ A sa identyczne z symptomami zainfekowanych na Covid19?

 

ANALIZY CZĘŚĆ DALSZA

 

Mamy Covid "objawowy" i "bezobjawowy", .... jak to możliwe?

 

Moja teoria jest taka, że może byc tak, że Covid "bezobjawowy" to zwykły Covid, a Covid "objawowy" może być Covid'em z grypą jako chorobąą wspolistniejącą. 

 

Przy każdym kontakcie ze szpitalem robiony jest test na Covid19, .... ale NIE JEST ROBIONY TEST na Influenze Typ A (a powinien bo symptomy Covid19 i grypy sąidentyczne).

Dlategoego , że rownolegle z testem na Covid19 nie robi się testu na Influenza Typ A zdiagnozowani na Covid19 są  niezdiagnozowani i nie są leczeni na Influenze Typ A, ani nie są leczeni na Covid19, bo leku na Covid19 w procedurze opieki zdrowotnej nie ma.

W wiazkuu z tym chorzy na Covid19 z Influenza Typ A  jako chorobą współistniejącą zapadają na niewydolność układu oddechowego (zapalenie pluc), ... i Ci, ktorym sam respirator nie pomoże UMIERAJA na Cowid19 z chorobą współistniejącą, czyli na powikłania grypowe.

* Nie bedac lekarzem zalecam "chorym na Covida" wykonanie natychmiastowego testu na Influenza Typ A i w przypadku wykrycia infekcji grypowych zwalczanie wirusa grypy wszelkimi, przewidzianymii w procedurach leczenia grypy lekamii / w tym TAMIFLU i AMANTADYNA

 

* MAM TEZ OSOBISTE DOŚWIADCZENIE

 

Tak się składa, że inna osoba z rodziny przebywa w niewielkim tzw. DPS  Wiek ponad 80 lat. Najstarsza w tej instytucji 97 lat. Jedna chora na astmę. 

 

Kilka tygodni temu na oddziale obok zmarla starsza osoba. Stwierdzono, że na Covid19. W tym samym czasie podopieczne DPSu przechodzily i wyleczyły sie z grypy. /  SAME. / W zwiazku ze śmiercią wczesniej przywołanej osoby przyjechala karetka i podopiecznym pobrano wymazy. Okazalo się że wszystkie podopieczne miały Covid19. W styczniu maja dokonać testu, czy w zwiazku z przebytą chorobą ich organizm wytworzył antyciała takie jak wytworzyć ma szczepionka. Z tego co mi powiedziano nikt w tym DPSie nie zamierza się szczepić. Przypominam. Tam są osoby wyleczone z grypy z juz teraz "bezobjawowym" stwierdzinym Covidem w wieku do 97 lat. Jedyne czym się leczyły to syrop na kaszel, grypeii przeziebienie o nazwie NyQuil / tanim Coughh; Cold & Flue Medicine dostępnym w amerykanskim Wal-Mart bez recepty.  Leku nie należy stosowac z paracetamolem bo syrop zawiera miedzy innymi jego dużą dawkę.

 

* Testujesz się na Covid? / Rzadaj przetestowania na Influenze Typ A. Jeśli tego nie zrobisz "procedury Covidowe" mogą uniemożliwić Ci leczenie grypy jako choroby współistniejącej przy Covidzie

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tamiflu.com
  www.tamiflu.com
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny
  Salute Amigo.
 • ...
  Nie ma czegoś takiego jak covid-19, ani z żadnym innym numerkiem!!!

  NIE MA.

  Bo jak może istnieć choroba wywoływana przez NIEISTNIEJĄCEGO wirusa?

  "Wirusa" obłędu, jak "Nowe szaty króla", który rozprzestrzenia się drogą medialną, głównie telaviwzyjną!

  ----------------
  "Niewiarygodne testy PCR do diagnostyki koronawirusa mają uwiarygadniać nieistniejącą pandemię tegoż wirusa, o ile on w ogóle istnieje.
  Wielu naukowców przypuszcza, że SARS-CoV-2 może być wirusem złożonym komputerowo na bazie wcześniej zsekwencjonowanych wirusów SARS.

  Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej.
  Oznacza to brak wzorca tego wirusa (brak złotego standardu). Wirusa tego nie uzyskano również w formie krystalicznej."

  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/
  --------------------------

  Profesor genetyki Roman Zieliński, nota biograficzna i dokonania zawodowe:
  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/#bio
 • ...
  "I. Brak dostatecznych dowodów na wyizolowanie wirusa SARS-COV-2

  W wyniku braku poprawnej izolacji i kwantyfikacji wirusa nie ma dostatecznych dowodów potwierdzających hipotezę, że wirus SARS COV2 jest czymś więcej, niż sekwencją bioinformatyczną:

  (tezy te rozwijają artykuły kandydata do Nagrody Nobla z dziedziny medycyny z roku 2018, dr Stefano Scoglio[1], prace specjalisty od chorób zakaźnych Fabio Franchi[2] oraz Dr. Pieter Borgera[3] (MSc, PhD), Molecular Genetics, Research Associate, Lörrach, Germany)


  1) Dowodem są zapisy w oficjalnych dokumentach Komisji Europejskiej[4] oraz CDC[5].

  Jako że obecnie nie są dostępne żadne izolaty wirusa o określonej ilościowo ilości SARS-CoV-2…”."

  http://cioz-dobrostan.pl/wp-content/uploads/ScreenHunter-1589.jpg

  CDC: „Ponieważ nie ma obecnie dostępnych skwantyfikowanych ilościowo izolatów wirusa 2019- nCoV…”

  Także prace polskich naukowców[6] opierają się na syntetycznym RNA wirusa, za którego autorzy prac dziękują każdorazowo Instytutowi Charite w Berlinie. Nie jest przypadkiem, że Instytut Charite jest instytucją finansowaną przez Fundację Melindy i Billa Gatesów.

  „Skoro nigdy ani nie wyizolowaliśmy, ani nie zidentyfikowano tego wirusa, co zatem jest w testach PCR? Co znajduje się w szczepionkach, które są w przygotowaniu. A przede wszystkim jak można mówić, że ten rzekomy wirus, który przy aktualnym stanie wiedzy jest zupełnie nieznany, jest odpowiedzialny za jakąkolwiek chorobę?

  Co więcej, Drosten, pobrał z bazy Gisaid sekwencję domniemanego wirusa Sars-CoV-2 pomiędzy 10 a 20 stycznia 2020 roku, zaś artykuł Zhue i innych [7] wskazujący na rzekome „wyizolowanie wirusa” (artykuł[8] spotkał się z poważną krytyką ze strony wielu naukowców na skutek barku wiarygodnych zdjęć spod mikroskopu elektronowego, dokumentujących cząstki „odizolowanego wirusa”) ukazał się dopiero 24 lutego 2020 roku” – pisze dr. Stefano Scoglio"

  Więcej tu:

  http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/szczepionka/uwagi-do-projektu19/
 • "Wyszczepić Rząd! : "Tfu. Teraz. Zaraz."!"
  ---------------------
  Spokojnie. Pan. towarzysz Hitler kazał likwidować sonderkommanda - na końcu - bo po co ewentualni świadkowie.
  Wniosek?
  Dzisiaj tzw. rządy a naprawdę V kolumny w poszczególnych państwach są u światowego dziecka diabła - jako takie sonderkommanda.
 • nie wyszczepić tylko wypieprzyć!
  albo najpierw jedno potem drugie. Literówki się zdarzają.

  Pozdrawiam
 • @JimA 11:46:02
  Najpierw trzeba wypieprzyć ciebie, to może rozum ci wróci, choć wątpię!!!
  St.Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów"!!! Krótkie i celne!
 • Jezus mówi poprzez proroka: kto się zaszczepi, ten przyjmuje znamię Bestii (Ap 13,16)
  3:40; 6:00; 21:00 min

  https://www.youtube.com/watch?v=LfUJshDP3Pg&feature=emb_logo
 • @zibi 18:51:50
  Żartujesz?! A co ty byś tu/w życiu, robił gdyby nie ja?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY