Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Sukces, czy porażka? Polacy nie chcą się "wyszczepić"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hip! Hip! Huuuu*a! Z 300 tysięcy szczepionek udało się "wyszczepić" 100 000 Obywateli RP. Rozumiem że takich (cytując klasyka) , ktorzy "nie chcieli, ale musieli". Wiadomo, ... stanowiska to "rzecz święta", cena nie ma znaczenia.

A konkretnie, w ubiegłym tygodniu "reżymowe media" pisały, że połowa dostępnych, czyli 150 000 z pierwszych 300 000 dostepnych wtedy scczepi onek zostanie zarezerwowanych na powtorne "doszczepienie" osób wcześniej "wyszczepionych".

Tłumaczącząc to z języka propagandy na potoczny polski, oznacza to , że te "wyszczepienia" Polaków to normalna "klapa", .... czyli ochotników "brrrrrak"? 

 

Teraz ogloszono chucznie, że nie udało się  już "wyszczepić" 100 000 desperatów z grupy "0",  i to zapewne  tych kurczowo trzymających się swoich stanowisk "za wszelką cenę", czyli nawet nie te 150 000 z pierwszych 300 000 dostępnych szczepionek.

 

A co z rządem? Już się cały "wyszczepił"?

 

* I po co ta szopka z celebrytami? / Szczepionki dla wszy-stkich chętnych starczy. (:

 

 

 

  

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Sukces, czy porażka? Polacy nie chcą się "wyszczepić""
  ---------------
  Uważam, że za wcześnie na takie podsumowanie - bo dzieci Złego planując to szprycowanie w wymiarze globalnym - ich zdaniem bydła w ludzkiej skórze - dobrze wiedzieli, że tak będzie.
  Wniosek?
  Nie zapominajmy - do czego owe dzieci Złego są zdolne vide - rewolucja bolszewicka, II WŚ a potem tzw. utrwalanie władzy - ludu z Piekła rodem - w latach 1945 do 1956.
  Na koniec - dopiero wszystko przed nami i w końcu trzeba się będzie opowiedzieć bez względu na cenę - czy rzeczywiście jest się człowiekiem - czy jednak bydlęciem w ludzkiej skórze.
 • 5*
  Granatowa policja po pachy w guanie... I bardzo dobrze. Każdy, kto głupio przyjął mandat od nadgorliwego psa lub suki (parytet) - bo nie sposób nazwać takie kreatury policjantami - może i POWINIEN teraz dać popalić tym faszystom, którym stanie na straży prawa (Konstytucji) popieprzyło się ze służeniem kryminalnemu polskojęzycznemu okupantowi:


  //Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.

  W rezultacie prawie każda osoba oraz prawie każda firma, która została ukarana na podstawie rozporządzenia, a nie ustawy, mandatem lub wnioskiem do sanepidu, przez jakiegokolwiek policjanta może teraz tego konkretnego policjanta pozwać o naruszenie jej dóbr osobistych bezprawnym mandatem i wnioskiem.

  Eksperci twierdzą, że można żądać 10 tysięcy złotych, a jeśli wskutek wniosku do sanepidu ten nałożył karę finansową i przeprowadził egzekucję skarbową to można w powództwie żądać nawet 20 tysięcy złotych.//

  Cały artykuł tu: https://www.czasfinansow.pl/policjanci-przerazeni-widmem-odszkodowan-ktore-beda-musieli-wyplacic-za-bezprawne-i-nielegalnie-wystawiane-mandaty-i-wnioski-do-sanepidu-z-prywatnych-majatkow
 • Autor
  Jakby nie było, musimy pamiętać o jednym: statystyki podawane przez PiS-owskie ścierwomedia zawsze będą zawyżone! Napisali, że "wyszczepili" 100 tys. obywateli? No więc możemy być niemal pewni, że wyszczepili góra 30 tys. Mój niepokój budzi natomiast obietnica wyszczepienia personelu żłobków i przedszkoli, ponieważ tą grupę zawodową mogą szantażować utratą pracy w razie odmowy przyjęcia trutki. Czy ktoś wie, jaki jest okres przydatności do spożycia tej trutki? Na pewno będą pierdzielić, że w zamrażarce w nieskończoność, ale naprawdę?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY