Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"Kryształowa Noc" na amerykańskim Kapitolu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jak WTEDY, tak i teraz śmierć jednej osoby , wszystko na to wskazuje, będzie początkiem "czystki" w amerykańskiej polityce. Wydaje się że byliśmy świadkami prowokacji.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że pokojowo protestujący zwolennicy Trumpa zostali celowo wpuszczeni na amerykański Kapitol, aby w tym tle, zginęła zapewne niewinna osoba. Bo to że zginęła kobieta, zwolenniczka Trumpa, to jest już potwierdzone. Nikt tylko nie mówi czy Black , czy White Life Matter, ani kto strzelał.

Niektóre z nagrań pokazują jak manifestanci , w prawie zrganizowany sposób,  szeregiem, wchodzą do budynku Kapitolu. Gdyby nie śmierć niewinnej osoby, sprawy ba zapewne nie było.

Ale że ktoś, z jakiegoś powodu strzelał, i z jakiegoś powodu zginęła osoba, sprawa jest.

Zdarzenienie już zostało nazwane " insurekcją", ... i nie bez powodu. Na tę okoliczność Amerykanie mają "Insurgency Act",czyli będzie podstawa do zwalczania "fanatyków Trumpa".

Wszystkotko na to wskazuje, że właśnie taki będzie dalszy ciąg historii. Demokraci nie zawahają się wykorzystać ustawodawstwa, którego zawahał się użyć Trump.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • To nie wróży.
  Błąd. To dobrze nie brzmi.
  Jeszcze jeden.
  Bardzo źle.
  Można zrozumieć logikę twórców hasła PiS - PO jedno.... .
  Ale jeśli nastanie jakiś reset?
  Banda Ryżego znów z całymi ryjami w korycie.
  I... "piniendzy ni ma"???
  A rzund? Wybrany?
  Jak Naród?
  I krzyżówka dzisiejszego Knessejmu z Bundjestagijem.
  A oferta dla ludzi.
  "uciec, ale dokąd"(tm)
 • Zgadzam się z notką - zwalczanie Trumpa i zwolenników już się rozpoczęło.
  Emerytowany oficer poinformował gazetę Washington Times, że firma XRVision użyła oprogramowania do rozpoznawania twarzy protestujących i dopasowała dwóch członków Antify z Filadelfii do dwóch mężczyzn, którzy wdarli się do senatu na Kapitolu.

  https://www.washingtontimes.com/news/2021/jan/6/xrvision-firm-claims-antifa-infiltrated-protesters/
 • @AgnieszkaS 06:08:34
  Antifa i Trump?
  Że zgoda z notką, rozumiem.
  Analogia że brrrr.
  Ale lewaccy terroryści jako pretekst do ataku na Trumpa?
  To zbyt prymitywne i bezsensowne.
  Mogli bez przeszkód wmieszać się w tłum.
  No i owe ładunki wybuchowe?
  Czy Amerykanie o takich oraz innych poglądach mogliby niszczyć mimo wszystko Swój Kapitol?
  Co innego polit- paci z BLM czy międzynarodówka Antify.
 • @brian 06:15:35
  Właśnie przeczytałam tę wiadomość w Washington Times. Nie mam opinii na ten temat. Zauważyłam tylko, że ludzie, którzy agresywnie wdarli się do budynku byli młodzi - wbrew twierdzeniu cytowanemu przez Annę -PK, iż stronnicy Trumpa są raczej w podeszłym wieku.
 • @AgnieszkaS 06:35:15
  Dezinfor Mać!!! ja. Na całego.
  I wojna hybrydowa przeciw?
  No właśnie, kto przeciw komu?
  "obyś żył w ciekawych czasach"
  Banda Ryżego ab acht!!!
  Bereit???
 • To początek wojny domowej w USA.
  Żadna ze stron nie może ustąpić bo zostanie rozliczona przez drugą stronę w sposób okrutny, mściwy lub sprawiedliwy co na jedno wychodzi.
  Mafię będzie się okrutnie mściła na Trampowcach.
  a Trampowcy wystarczy że będą sprawiedliwi a mafię jest za co skazywać.
  Nikt się nie podda po osąd z powyższych różnych przyczyn.

  Stany popierające Trampa się zjednoczą podobnie jak stany zdominowane przez mafię.
  Wewnątrz stanów dojdzie do brutalnych rozpraw ze słabszą stroną w danym stanie.
  "Ukonstytuuje" się dwuwładza... i każda będzie wydawać swoje dekrety, rozkazy.
  Układ sił tego podziału zdecyduje o losach USA a może i świata.
 • .
  O ironio - to największe pasożytnicze państwa na globie jest jednocześnie chyba jedynym które może powstrzymać dokonanie się niewolniczego globalizmu.
  To jedyne państwo gdzie wydaje się, że jest jeszcze znacząca grupa ludzi gotowych dosłownie walczyć. Dla reszty w tym i mnie szczytem odwagi jest już tylko ględzenie i bicie piany.
 • Absolutnie to była
  prowokacja. Najpierw, po apelu DT o konieczności marszu na Kapitol, wpuszczono do środka jego zwolenników, a później odstrzelono Ashli Abbit, weterankę Sił Powiettznych USA popierającą głośno odchodzącego prezydenta. Donald Trump powiedział kiedyś, że światowe zło ma źródło w USA, co należy rozumieć, że rozmaite majdany idą na konto jego kraju/państwa/narodu. Teraz mamy dowód, że ten majdan u siebie także miał gotowy scenariusz. Tak czy siak osławiona demokracja jest bezradna wobec immanentnego Zła. Diabelskie macki coraz śmielej sobie poczynają, a Polsce grozi katastrofa...
 • @Zygmunt Korus 10:43:53
  ..czyli kto prowokował i do czego ?
  prowokacja musi mieć jakiś cel
 • @Oscar 11:29:02
  Sprowokowano sytuację przeciwko Donaldowi Trumpowi, wykorzystując jego apel o pokojowe wsparcie na Kapitolu, i blokując mu Twitter i FB, żeby nie miał komunikacji ze swymi zwolennikami. Do manifestantów przeniknęły bojówki Antify i radykalnych murzynów, istnych furiatów z ugrupowania "Czarne życia mają znaczenie" (Black Lives Matter).

  Paradoks tego majdanu w USA polega na tym, że w destrukcji światowego ładu u steru stoją żydzi (wraz z międzynarodówką neokomunistyczną pod egidą Chin "Ludowych"), a Trump jest sam filosemicki jak mało kto (zrobił im stolicę w Jerozolimie, a mośki, jak przyszlo co do czego, to i tak spuściły go do zlewu). Brak podstawowej wiedzy skąd się bierze judzenie i kto jest immanentnie wiarołomny, to, jak na głównego reprezentanta takiego mocarstwa, rzecz zadziwiająca, a naiwność, już jednak eks-prezydenta, iście dziecięca.

  Prawdziwy kowboj na tym stanowisku w 5 minut zaaresztowałby szefów tych dwu merdiów społecznościowych a stacje-studia zamknął. Jak ktoś nie ma jaj, a tylko blefuje, że je ma (czyli pozwala od początku kadencji, żeby ogon kręcił głową), to czas pracuje na jego niekorzyść z finałem, jaki widzimy.

  Teraz już jest pozamiatane: Trump to ten Zły, co łamie zasady demokracji i nie poradził sobie z kowidem. Donald został podprowadzony pod słopiec i złapany. Dureń! Poobsadzał urzędy mu podległe ludźmi funta kłaków nie wartymi, tchórzami i zdrajcami. Giuliani (włoski sku...syn z NY, syn mafioza), Pence (co wykiwał szefa) e tutti quanti.
 • "Na tę okoliczność Amerykanie mają
  mają "Insurgency Act",czyli będzie podstawa do zwalczania "fanatyków Trumpa"."
  -------------------
  Oczywiście, że tak. Ukoronowany świrus ma ułatwić instalację globalnego komunizmu na szpicy z Chinami w USrahellu. Natomiast Trump z jego narracją - wystawił na patelni potencjalnych antykomjunistów - lewakom. Teraz można z nimi bez rozgłosu robić porządek - podobnie jak robiono to za pomocą NKWD w Rosji a potem w PRL.
  Wniosek?
  Światowe dziecko diabła ma doświadczenie w malowaniu całych krajów na czerwono przy użyciu smoły i siarki. Obecnie przyszedł czas na malowanie samego USrahella.
 • co do ofiar
  Według jeszcze niepotwierdzonych oficjalnie wiadomości w burdach zginęło 4 osoby. Proszę jednak zauważyć że mówimy o bałaganie na terenach obrad najbardziej liczącej się na świecie władzy wciąż największego mocarstwa i w tym przypadku wtargnięcie osób niezidentyfikowanych i o nieznanym interesie było całkowicie niedopuszczalne. Moim zdaniem i tak dla protestujących skończyło się to bardzo "grzecznie" niezależnie czy władza jest dobra czy nie.
  Poza tym lewackie media wykorzystują to zdarzenie w sposób perfekcyjny. Ośmieszają i dyskredytują republikanów jak i zwolenników Trumpa. Czy była to prowokacja czy nie lewactwo notuje wielkie zwycięstwo.

  PS: co do samego zajścia należy patrzeć na to z przymrużeniem oka. Odbyła się wiele nieznacząca zawierucha którą wyolbrzymiają wszechobecne media demokratów. Od pierwszych chwil nie było to groźne jak i wpływu na nic to nie ma. "Psy szczekają karawana jedzie dalej" i tak to należy innym państwom traktować.
 • @Stara Baba 13:54:41
  Trampowi zablokowano media przez które komunikował się z narodem (wolne media).
  Tramp wybory ewidentnie wygrał a system bronił ewidentnego oszustwa wyborczego (niezależne sądy).

  Jeżeli tak wygląda demokracja to ja nie jestem zwolennikiem demokracji.
  w mojej demokracji media mają być obiektywne i wolne a sądy sprawiedliwe.
  Mam pewnie zboczone komunistyczne poglądy i nie nadążam za nowoczesnym światem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY