Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Czy "komoruska bezpieka" zabrała mi internet?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętacie akcję "ABW w domu redaktora strony AntyKomor.pl"? - Uzbrojeni funkcjonariusze ABW weszli o 6 rano do mieszkania właściciela satyrycznej strony AntyKomor.pl i zarekwirowali mu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta

Właścicielowi  AntyKomor.pl zarekwirowano laptopa, nośniki pamięci, dyski twarde, a nawet... karty pamięci do cyfrowego aparatu fotograficznego.  W konsekwencji strona została zamknięta. Biorący udział w akcji funkcjonariusze ABW powiedzieli  Robertowi Fryczowi, że nie może nikomu wspominać o najściu na jego dom,  donosił portal Niezalezna.pl  21.05.2011 roku    >>>  http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl   

Tak się złożyło, że w maju 2011 r. byłem bardzo aktywnym komentatorem na "Niezależnej", ... a komentować było co.  /  Jak łatwo sobie przypomnieć "Maj 2011" to następny miesiąc po jakże gorącej I-wszej Rocznicy Smoleńska. -  Ale o tym w komentarzu za chwilę.  -  Będzie ciekawie, bo jak wielu zauważyło na Neon24.pl grasuje niezidentyfikowany "SZALONY ADMIN", .... który być może ukradł Ziutowi (czyli mi) internet.  

Coś się stało.  - Mój "stały" dostawca internetu odciął mi dostęp do polskich kanałów informacyjnych,  .. a bez tego nie mogę "tworzyć". 

Podejrzewam, że może to mieć związek z odwiedzinami mojej "bazy" przez "dwóch smutnych panów",  ... z których jeden udawał  imigranta, a drugi był chyba jego "oficerem prowadzącym". 

Bo czy jest możliwy taki przypadek, abym nie mógł odbierać głupkowatej polskiej propagandy TYLKO za pośrednictwem jednego dostawcy internetu (bardzo unikatowego z którego korzystam), a o którym dowiedziało się tych "dwóch smutnych panów",  ...  a za pośrednictwem wszystkich innych dostawców dostęp mam? -  TO WYGLĄDA NA CELOWĄ ZŁOŚLIWOŚĆ!

Zanim napiszę swój komentarz do zaistniałej sytuacji, przypomnę niedawną informację z WarszawskaGazeta.pl, .... bo sprawy być może mają ze sobą, ... i ze mną, związek:

Sympatycy PO mają swoje Kluby Obywatelskie. Niedawno odbyło się spotkanie toruńskiego KO, gdzie powrócono do tematu słynnego już na cały świat „skoku” ówczesnego prezydenta , Bronisława Komorowskiego na krzesło spikera w japońskim parlamencie. Bronisław Komorowski nie rozczarował. -  Były prezydent przekonywał, że cała sprawa to „zorganizowana i opłacona” akcji medialna. 

„Nie było żadnego krzesła, żadnego fotela ani żadnej ławki i z tego zrobiono jakiś, że prezydent Polski wskoczył na krzesło marszałka. Nie było żadnego fotela. To dowód na to jak można zakłamać prawdę.  Sam padłem ofiarą skutecznej fali nienawiści i oczerniania. To była zorganizowana akcja. To nie była przypadkowa akcja, ale opłacana i pobudzona w celach politycznych!"   –   miał mówić Bronek Komorowski.  >>>  http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/3777-znow-bredzi-komorowski-o-japonskim-skoku-na-krzeslo-zorganizowana-oplacona-akcja

Nie ma zgody na "kanał", ... oddajcie Ziutowi internet!

Ciąg dalszy już wkrótce   >>  http://ziut.neon24.pl/post/131708,czy-komoruska-bezpieka-zabrala-mi-internet

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY