Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Marsz! Marsz Wolski!, z ziemi lewactwem skalanej, do Polski!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jacek Saryusz-Wolski biało-czerwonymi różami żegna się z europejską partią bolszewików ponadnarodowych. - Babilon zaczyna się walić!

 

"Marsz, marsz Wolski!  Z ziemi lewactwem skalanej, ... do Polski!"

 

 Ktoś tu na NEon24.pl "krakał, krakał" , ... i tego Wolskiego "wykrakał" :D

Mam wrażenie jakby to był rok 1920, .... rok "cudu nad Wisłą".

Tylko wroga zamiast na wschód,  ...  gnamy na zachód. :D


  

Zacytuję wiersz z notki: Prowokacjom i "ONZ - towskiej Bandzie Trojga" , mówimy NIE !  >>  http://nichcik.neon24.pl/post/116356,prowokacjom-i-onz-towskiej-bandzie-trojga-mowimy-nie

<>

"Mój 'Wiersz' o (nie) rządowych kibolach"

Wrzesień 2013 rok

Kibice! Wysoko podnieście głowy!
Powstańcie chłopcy i dziewczęta!
Zbliża się godzina "W"!
"Prowokacjom dość!" powiedzieć czas!

Kibice!
Jesteście w Warszawie jak "Lwowskie Orlęta"!
Trampki na nogi, dowód w kieszeń,
i do urn Marsz! Marsz szeregiem!
Maszerujcie dzieci!
Nie rzucaj jajkiem w Prezydenta,
lepiej do urn idź!

Tam oddajcie "celny strzał",
aż karty wpadną do pudła,
pod gradem Waszych "kul"!

Na kartach Waszych"Bóg, Honor i Ojczyzna"!
Bohaterowie powstań też!
Pilecki i Komorowski - Bór,
bohaterem waszym jest.
Nie ten, "z hrabiów bul"!

"Polszewika" z urzędu goń!
Skreślając oddaj "celny strzał"!
Do domu szybko wróć!
Babci podaj dowód, tatę zbudź!
Więcej potrzebnych jest nam "kul"!

Waleczny bądź! Gotów bądź!
Zbliża się godzina "W"!
"W" jak Warszawa!,  "W" jak Wrocław!
... Wieliczka, Wrzeszcz!
Tam "Polszewika" goń!
Powstań!

Trampki na nogi bierz!

Ruszaj i walcz!
Ruszaj w bój!
"Urodziłem się w Polsce!"
... usłyszysz pieśń!
Walcz, bo Polska to kraj Twój!
Nikomu go nie oddaj!

Zbliża się godzina "W"!
będzie to akcja przez duże "P",
"Polszewikom" powiemy NIE!
Teraz "Zdradku Frajerze",
"(nie) rządowy kibol"
robotę Ci zabierze!

A Ty? - Na szczaw!
Na szczaw! Na szczaw!
I ciesz się wolnością,
nim zza płotu, gorzki,
mirabelek poczujesz smak!

 <> 

KOMENTARZE

 • Polska nie popiera przedłużenia kadencji Tuska i to jest konkret, choć do...
  Dla przedłużenia mandatu Tuska nie jest ważne czy jest on kandydatem popieranym przez PiS. Już w momencie jego wyboru mówiło się, że będzie na tym stanowisku 5 lat. Poza tym, on nie jest kandydatem na przewodniczącego, tylko przewodniczącym. JSW na tą chwilę jest hmm...nikim? WERSJE SKONSOLIDOWANE TRAKTATU O UNII EUROPEJSKIEJ I TRAKTATU O FUNKCJONOWANIU UNII EUROPEJSKIEJ!

  Artykuł 15.5
  Rada Europejska wybiera swojego przewodniczącego większością kwalifikowaną na okres dwóch i pół roku; mandat przewodniczącego jest jednokrotnie odnawialny. W przypadku przeszkody lub poważnego uchybienia Rada Europejska może pozbawić przewodniczącego mandatu zgodnie z tą samą procedurą.

  Głupszym wyjaśniam: nie zbliżają się żadne wybory nowego przewodniczącego, na jakąś nową kadencję, tylko będzie głosowanie nad jednokrotnym przedłużeniem mandatu dla obecnie piastującego to stanowisko. Obecnie piastującym to stanowisko jest Tusk. Na zbliżającym się głosowaniu RE może odwołać Tuska, owszem, ale poza notą dyplomatyczną do Do MSZ Malty w której nasze MSZ zgłasza JSW póki co nie ma żadnych przeszkód na odnowienie mandatu a i ta nota budzi co najwyżej zażenowanie wśród polityków UE. Dopiero w razie gdyby Tusk został odwołany, po jakichś pewnie miesiącach obrad itd, JSW może stać się kandydatem na jego stanowisko.
  Miłego zgrzytania zębami.
 • @Ziut
  Waszczykowski chlapie jęzorem na lewo i prawo - powinien mniej kłapać. Mówiąc, że nie interesuje go jakie JSW ma poparcie w Europie, wysypał całą intrygę! PiS dalej chyba myśli, że jeżeli Waszczykowski wystawił JSW jako kandydata Polski, to Tusk straci możliwość kandydowania?! Zupełny brak profesjonalizmu - przecież Europejska Partia Ludowa od razu wywaliła JSW na zbity pysk i dalej forsuje Tuska! "Waszczykowski powiedział natomiast, że w czwartek jeszcze przed szczytem UE Saryusz-Wolski zamierza wziąć udział w spotkaniu liderów Europejskiej Partii Ludowej, której wciąż jest wiceprzewodniczącym" - można się posikać! Co teraz powiesz "Waszczu"?! Za tę partaninę, Waszczykowski powinien polecieć na zbity pysk ze stanowiska! Należy sięgnąć po sprawdzone, doświadczone kadry - tekę MSZ powinna podjąć Anna Elżbieta Fotyga albo np. Kamil Karski.
 • @kula Lis 66 15:25:30
  .
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=aJPtRCi1NdY
  .
  http://m.neon24.pl/0afde6ac17b999a80a8206c652e2e171,0,0.jpg
 • @Ziut
  Kandydatura Saryusz-Wolskiego to granat wrzucony w system unijnej podstołowej demokracji fasadowej przez J. Kaczyńskiego. Histeria i pomieszanie zmysłów w PO wynikają z tego, że Schetynie chodzi o zatrzymanie za wszelką cenę Tuska poza Polską. Operacja "Saryusz-Wolski" to majstersztyk, J. Kaczyńskiego jeśli chodzi także o efekt w polityce wewnętrznej.
 • @kula Lis 66 15:39:15
  Jacek Saryusz-Wolski, z bukietem białych i czerwonych róż

  >> http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/klaniam-sie-panstwu-saryusz-wolski-z-kwiatami-w-siedzibie-chadekow,720897.html

  pojawił się w brukselskiej siedzibie - Europejskiej Partii Ludowej. Nie chciał rozmawiać z dziennikarzami i odpowiadać na ich pytania. Na spotkanie wezwał eurodeputowanego lider frakcji Joseph Daul po tym, jak polski rząd oficjalnie zgłosił kandydaturę Saryusz-Wolskiego na szefa Rady Europejskiej. Europejska Partia Ludowa popiera dotychczasowego przewodniczącego RE Donalda Tuska.
 • "Bić kur ... i złodziei": Słowa Piłsudskiego powodem blokady spotu
  .
  >> http://niezalezna.pl/94938-spolka-podlegla-hgw-przyznaje-slowa-pilsudskiego-powodem-blokady-spotu-gazety-polskiej
  .
  http://m.neon24.pl/99fce9b4336a9be3fa1cf2a7320ea782,0,0.jpg
 • Najpierw trzeb a było osłupić UE jak polski Sejm i rząd a później proponować banderopsychola za Tuska
  Macierewicz powinien wcześniej wpływać na unijne słupy prezessimusa w UE zamiast podlizywać się Rydzykowi jako rzecznikowi pobermanowskiego Episkopatu.
 • @Ziut 16:19:40
  Tusk nie zapobiegł okradaniu Polaków, a czy obecny polski rząd może zapobiec genderyzacji Polaków nie popierając na forum ONZ forsowanych przez UE zapisów o OGRANICZENIU PRAW RODZICÓW, OBOWIĄZKOWEJ SEKSUALIZACJI DZIECI W SZKOŁACH I ABORCJI NA ŻYCZENIE, które to zapisy mają obligować Polskę do ich stosowana wbrew polskiej Konstytucj!!!! http://prawy.pl/47089-forsowane-przez-ue-na-forum-onz-ograniczenia-praw-rodzicow-seksualizacja-dzieci-i-aborcja-znowu-wspierane-przez-polski-rząd
 • @kula Lis 66 11:02:10
  Ten wpis Wolskiego jest ISTOTNY:

  "Potwierdzam (w domyśle: kandyduję). Nie akceptuję donoszenia na własny kraj i popierania przeciw niemu sankcji. Nie po to wprowadzałem Polskę do Unii Europejskiej".

  Dopóki nie mamy w Europie wspólnej polityki socjalnej (a takowej nie ma) ani wspólnego minimalnego wynagrodzenia, nie ma mowy o tym, by były kontyngenty uchodźców albo byśmy stawiali szranki tym, którzy z Polski chcą jechać dalej na Zachód.

  Tusk, realizując stanowisko zbieżne ze stanowiskiem Niemiec, odjechał w tej mierze w polityczny niebyt z polskiej perspektywy i stanowisko Wolskiego jest mi znacznie bliższe.

  Oczywiście, że uchodźcy to problem ogólnoeuropejski (jeśli nie ogólnoświatowy).

  Ale metody jego rozwiązania nie mogą być niemieckie (odgórne kontyngentowanie w rozumieniu rozparcelowywania uchodźców i kar na te kraje, które się nie stosują, bez prawa weta.)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY