Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 4619 komentarzy

"Orzeł" - Pismo sympatyków Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Myślę, że to zdrada: Duda zainstalował AJC w POLIN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".   

- Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem!  -  

Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

"Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust   (...)   Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"

Jak zaznaczył Duda, znamiennym jest, że gala odbywa się w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich.

"To instytucja ogromnie istotna dla zachowania prawdy o wspólnej historii obu naszych narodów. W atrakcyjny, nowoczesny sposób ukazuje ona dzieje naszej ojczyzny, która przez wieki była dla Żydów ziemią  POLIN - gościnnym, bezpiecznym domem."

— napisał prezydent, zapominając / lub nie wiedząc / o tym że Żydowski Instytut Historyczny jest ostatnią pozostałością po działającym w ZSRR CKŻP, które wraz z Armią Radziecką przyjechało na radzieckich czołgach zniewalać Polskę. / Tutaj więcej >> //ziut.neon24.pl/post/131541,skandal-pis-chce-przekazac-treblinke-zydokomunie

Duda w liście odczytanym podczas gali otwarcia przez ministra Wojciecha Kolarskiego napisał też:

"Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju, w okresie kiedy Polska, odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego, zabiegała o przyjęcie do organizacji Paktu Północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca. Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci"

Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari wyznała, że od półtora roku czekała na tę uroczystość. „Otwarcie biura AJC w Polsce jest świętem dla Polski, USA, Izraela oraz dla mnie osobiście” - powiedziała.

Cieszę się, że będę miała Warszawie kolejnych przyjaciół, z którymi będę mogła wymieniać się poglądami oraz rozmyślać na temat strategii. Uważam, że mamy w Polsce wspaniałą atmosferę do pracy   —  dodała.

Źródło: wPolityce.pl >>  //wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

 

 

List prezydenta Dudy do uczestników uroczystego otwarcia biura AJC

//www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/inne/art,361,list-prezydenta-do-uczestnikow-uroczystego-otwarcia-biura-american-jewish-committee-central-europe.html

 

Gdyby Andrzej Duda był niewykształconym "bucem", jakim jest Wałęsa można by go nazwać ignorantem, ale nie jest. Jest wykształconym człowiekiem, dlatego z całą odpowiedzialnością należy uznać że jest on agentem wpływu amerykańskiego żydo-syjonizmu w Polsce -  dokładnie tak samo jak był nim Komorowski i Lech Wałęsa.  

<>

TO NIE PRZYPADEK / 27.03.17

<>

Nie przez przypadek,

przed oczyma zaczęły mi migać obrazy

Kieliszek w górze, jak u Michnika.

Dudy twarz uśmiechnięta, obok Baraka Obamy.

Naprzeciw Putin, oczy zmrużone,

twarz grymasem ścięta.

<>

"Ustawa o bratniej pomocy"

Macierewicz między młotem a kowadłem.

Kolor żółty jak karczma Rzym,

i podpisy jak "twardowskiego cyrografy"

Tłum ludzi blisko siebie

blokowane pismo.

<>

Odległość sto metrów,

niemocą związane ręce pRezydenta

Leopardy za rzeką, wojsko u granic.

"Alianci z pejsami",

.. i "Nie bucz kiedy odjadę".

<>

Mucha i plama! Kciuk ZonyCezara

odciśnięty na ścianie!

Tfu! Tfu, ... tfu!

Lepsze to, niż krew

na "wybrańców" rękach.

<>

Były, odwołany z USA, ponoć wtedy polski ambasador, z żydowskiej B'nai B'rith POLIN o szansach Tuska na reelekcję wśród euro[j]elit: "Negatywna postawa rządu w Polsce zwiększa szanse Donalda Tuska" - Zagadką i pytaniem bez odpowiedzi jest "Dlaczego?"

MYŚLĘ,  ŻE PYTANIE TO JEST NAJWAŻNIEJSZYM "PYTANIEM SEZONU"

//ziut.neon24.pl/post/137096,aresztowanie-donalda-t

Trzeba ustalić jaki konkretnie zysk odniosłaby "lewacka Europa" mając za szefa człowieka mogącego być podejrzanym o to, że może być on ścigany przez Polskę europejskim nakazem aresztowania?  -  Kto to wie, ... być może odpowiedzią na to pytanie jest współudział Tuska w "unijnym zamachu stanu"?  

//ziut.neon24.pl/post/137013,rewolucja-w-unijnym-budzecie-czy-unijny-zamach-stanu

JUDEOPOLONIA

Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim i austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden).

W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l ,8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności. Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów -również pozbawionych własnej państwowości.

Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier. Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach.  >>>   //wolna-polska.pl/judeopolonia-2

Zależne od państw centralnych władze polskie w Królestwie Polskim zostały powołane w efekcie ustaleń konferencji w Pszczynie z października 1916 r., na podstawie wspólnej proklamacji cesarza niemieckiego oraz cesarza Austrii i króla Węgier z 5 listopada 1916 r., zawierającej obietnicę utworzenia państwa polskiego. Bezpośrednią przyczyną obietnicy utworzenia przez Niemcy i Austro-Węgry podporządkowanego im państwa polskiego była konieczność pozyskania nowych zasobów mobilizacyjnych na potrzeby wojny światowej. Powstanie takiego państwa było częścią przyjętej przez Niemcy podczas I wojny światowej koncepcji Mitteleuropy, którą tworzyłyby niesuwerenne państwa, znajdujące się pod polityczną, ekonomiczną i wojskową kontrolą Niemiec.

 

Więcej >>//ziut.neon24.pl/post/137582,czy-naprawde-usa-chca-zlikwidowac-unie-europejska

 

 

 

KOMENTARZE

 • Red. Niechcik, czyżbyś się budził? Na pobudkę z lemingozy to dość wcześnie.
  Muzeum historii Żydów Polskich POLLIN to wspólne dzieło mniejszości narodowej w Polsce przy wsparciu zagranicznych finansów. PiS, pRezydenta Kaczyńskiego funduszów Warszawy, wtedy jeszcze pRezydenta Warszawy, z realizację zaciągniętych ówcześnie zobowiązań przez HGW. Rządu PiS z funduszów Ministerstwa Kultury. Wybory prezydenckie odbyły się w Krakowie w styczniu nie w sierpniu 2015
  http://www.radiownet.pl/system/post_gallery_images/images/80998/normal/kneset_w_Krakowie.jpg
  Wybrano bardziej ugodowego, co będzie podpisywał wszystko, co mu na biurko podrzucą, zadowalając się bezpłatnymi wycieczkami zagranicznymi, wycieczkami na narty. Niska cena, za tanią osobę. Czas się budzić red. Niechcik, bo im dłuższy sen tym pobudka boleśniejsza.
 • @Zawisza Niebieski 17:25:41
  .
  - No coż? Każdy dba o przyszłość swoich dzieci, ... jego dzieci są, a wnuki też będą Żydami.

  DLATEGO MYŚLI JAK MYŚLI, ... i MARZĄ MU SIĘ RZECZY NIEMOŻLIWE

  ** A jeśli o red.Nichcika chodzi to masz rację, dobrze że go tutaj teraz nie ma
 • @Ziut 17:52:51
  Też tak twierdzę iż dobrze, że red. Niechcika nie ma i dobrze by było, by jego następcy się nie pojawiali, czego i Tobie i sobie życzę.
 • Autor
  Dobro jest kropelką w bezmiarze możliwości dla czynienia zła w danej sytuacji. Alternatywą dla każdego z możliwych rodzajów zrobienia czegoś złego w danej sytuacji jest bezmiar innych możliwości zrobienia czegoś złego w danej sytuacji.
  Kiedy nastąpi zmaganie takich dwóch alternatów wygrywa to zło, które jest bardziej niebezpieczne, bo bardziej nieludzkie, bardziej bestialskie, bardziej niemoralne.
  Konkurencję z uznanym już za największe zło PO wygrał PiS. Duda jest człowiekiem PiSu.

  To że Duda to poparł jest w najwyższym stopniu niebezpieczne dla Polski i Polaków.

  W ogóle to co się zdarzyło jest w najwyższym stopniu niebezpieczne dla Polski i Polaków.

  A jaki to element się zainstalował niech świadczy, że szefowa tego AJC obywatelstwa bułgarskiego zaraz po przyjeździe do Polski ukradła w markecie perfumy za 1700 zł i została złapana.
 • @miarka 19:01:54
  // szefowa tego AJC obywatelstwa bułgarskiego zaraz po przyjeździe do Polski ukradła w markecie perfumy za 1700 zł i została złapana //

  - Niemożiwe! / Skąd taki NEWS?
 • Masakra goni masakrę,
  czyli "Polskie Drogi" od Magdalenki aż do dzisiaj. Pozdrawiam autora.
 • @Ziut 19:17:04
  Nie zapisałem sobie, ale tydzień temu było w internecie.
 • @Zawisza Niebieski 18:57:00
  // i dobrze by było, by jego następcy się nie pojawiali, czego i Tobie i sobie życzę //

  - W tym względzie jestem pesymistą: "Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy."
 • @jacek0003 19:21:36
  // czyli "Polskie Drogi" od Magdalenki aż do dzisiaj //

  - Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo masz rację.

  Pozdrawiam
 • @Ziut 19:24:56
  O optymiście i pesymiście jest taki dowcip, gdy rozbili się samolotem w buszu pesymista boi się, że mogą być tam dzicy ludzie, optymista myśli, że tam gdzie są dzicy ludzie są też dzikie kobiety :)

  Z każdym dniem tego rządu Polacy się budzą, do wyborów czas daleki, PiS odniósł kolejny sukces w podwarszawskim Legionowie. Rzadko które referendum dochodzi do skutku, gdyż ludzie są zniechęceni do wyborów, tym razem PiS wykrzesało z Polaków prawie jednomyślność.Głosowało prawie 50% uprawnionych, ponad 90% przeciw pomysłowi PiS. PiS umie gromadzić Polaków przeciw swoim pomysłom. To duży sukces PiS na miarę 27:1.
 • @Ziut 19:17:04
  American Jewish Committee official in Warsaw admits stealing cosmetics, resigns

  http://www.jta.org/2017/03/01/news-opinion/world/american-jewish-committee-official-in-warsaw-admits-stealing-cosmetics-steps-down
 • @Ziut 19:17:04
  Było głośno o tej kradzieży.
 • @Ziut 19:29:51
  Ave .Amigo. : http://www.wyszperane.info/2017/02/25/bruksela-jako-anty-kosciol-masoni-w-polsce-po-nazwisku-walczacy-przeciw-patriotyzmowi-czyli-artykul-17-loze-ateisci-i-co-to-byl-ibl/
 • ojoj
  wyznawca smoleński sie obudził. i fajnie, szkoda tylko że za późno...
 • @czerwony baron 21:58:40
  Zawsze uważałem, że w PiS działa V Kolumna, .... nigdy jednak nie podejrzewałem, że zlokalizuje się ona na najwyższym szczeblu.

  - Warto w tym kontekście przypomnieć słowa Tuska po wizycie w USA [przed wyborem] , że jest najbardziej pro-amerykańskim europejczukiem.

  WEZMĄ NAS OD PRZODU, i ID TYŁO, JAK SOBIE POZWOLIMY!
 • @Repsol 21:05:50
  Bardzo ciekawe / dzięki za to >> http://www.wyszperane.info/2017/02/25/bruksela-jako-anty-kosciol-masoni-w-polsce-po-nazwisku-walczacy-przeciw-patriotyzmowi-czyli-artykul-17-loze-ateisci-i-co-to-byl-ibl/

  Pozdr.
 • Inauguracja biura American Jewish Committee Central Europe
  .
  We wtorek prezydent Andrzej Duda przyjął delegację AJC (Zdjęcia 1 / 11) >> http://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,646,inauguracja-biura-american-jewish-committee-central-europe.html
 • Taka sobie myśl przez głowę.
  Mnie natomiast bardzo interesuje w jaki sposób Żydzi przez ostatnie 30 lat
  osiągają w Polsce swoje cele? Przecież to są ich wielkie sukcesy. Polsce oni są niepotrzebni, ani poprzez finanse (o dziwo) ani dla naszego spokoju oraz ich kultury. To co się teraz wyrabia jest sprzeczne z logiką Polskiej Racji Stanu.
  Aby osiągać takie sukcesy muszą mieć poparcie Polaków. Tak więc jeżeli dowiemy się jak to robią rozwiążemy zagadkę i problem. Może przekupują? Może grożą? Może jednak w naszej polityce są tylko "zakute łby" ?
  Zastanówmy się co się wyrabia. Przecież w brew pozorom Żydzi tak naprawdę nie maja siły aby nam jako państwu grozić? Co jest grane?

  Jedyna w tym pociecha to to że gdy będą pluć na Polskę i uprawiać światową polonofobię nie trzeba będzie kukły bo oryginał pod ręką.
 • O modlitwie
  - http://chart.neon24.pl/post/134096,zero-zdziwien#comment_1336558

  "Żyd kłamie nawet jak się modli"
 • do tego szczepionkowy oprawca dzieci.
  .
 • @RAM 19:52:12
  Ta myszugene Kopf to także pospolita złodziejka. Na dzień dobry ukradła w sklepie na lotnisku perfumy za 1700 zł. Została złapana na gorącym uczynku, lecz o ukaraniu tej myszugene Kopf jakaś dziwna cisza zapanowała. Czyżby ją prezydent jeszcze przed procesem ułaskawił i rozgrzeszył? Polak czy Polka by już siedzieli, a tu???cisza jak makiem zasiał. Podam przykład: Polka ukradła ok. 100 tys zł, dostała za to 16 lat! 5 już siedzi, chciano jej także dzieci odebrać- to z programu Jaworowicz. Ciekawi mnie ile za ponad miliard ojro dostanie ponoć przyszły król mniejszości cygańskiej Hoss Łakatosz bo on z rodu "królewskiego". On powinien jak z wyroku na Polkę wynika dostać dożywocie(w USA by miał tak po podsumowaniu każdego oszustwa z 4000 lat do odsiadki.) no i czy wydadzą go Austrii, Luksemburgowi, Niemcom i Holandii, bo Austria złożyła wniosek o ekstradycję w imieniu wszystkich państw w których działał. W Polsce odpowiada tylko za 1.5 mln zł. US także się go nigdy nie czepiał, nie pytał skąd majątek, prawo jazdy gdy był "absolwentem" tylko 2 klas powszechniaka. Gdy mu zabierali za pierwszym razem 2 Ferrari, Merca + VW, zegarek za 70 tys, biżuterię za 250 ts zł. Nie pytali jego żony skąd miała 500 tys w reklamówce przyniesionej kaucji. Jego syn jest obecnie za to samo sądzony w Niemczech. Polak czy Polka byliby już zniszczeni przez sądy, US, a cygani są bezkarni, mają przywileje,(osobne pojedyncze pokoje w szpitalu- np. Opole WCM, swoją pościel -pierzyny, poduchy, dyr. w pas im się kłania choć żadne z nich nie płaci składek na NFOZ, bo z czego gdy nikt z nich nigdy nie pracował, nie pracuje i nigdy nie zamierza pracować. Żyją z kradzieży, oszustw, dilerki.) zasiłki, zapomogi większe niż Polacy, i są jeszcze bardziej roszczeniowi.
 • @Ziut
  Czy Konsalnet, firma ochroniarska, ochraniająca m.in. banki, lotniska itp. została sprzedana chińczykom? Może dojść do sytuacji kiedy klienci np. banku ochranianego przez Konsalnet zawołają "gdzie nasze pieniądze" na co echo odpowie "w chińskim banku". Ale co to takiego skoro sam prezydent Rzeczpospolitej Andrzej Duda cieszy się jak dziecko w liście do pani Simone Rodan - Benzaquen dyrektor Komitetu żydów Amerykańskich (AJC). Czym zajmuje się ta "dobroczynna" fundacja. Ano tym: "Walczymy również przeciwko wszystkim rodzajom ekstremizmu - nienawiści, nietolerancji i oczywiście przeciwko antysemityzmowi" jak sama powiedziała pani dyrektor. Jak widać problemy z lewakami na całym świecie niczego pana prezydenta nie nauczyły. A może pan prezydent uznał po prostu, ze w Polsce jest za mało radonu i benzoesoquenu. Co ciekawe powyższy tekst mogłem zamieścić na interii dopiero po wykropkowaniu słowa "z.y.d.ó.w". Czyżby w ten sposób należy rozumieć walkę z antysemityzmem? Może w Polsce jest za mało różnych dziwnych "fundacji", "organizacji" i "stowarzyszeń"? Idąc tym tropem możemy się spodziewać, ze banki w Polsce będą miały własne siły zbrojne a różne "fundacje" będą nam określać, których słów można używać a których nie. Niektórzy są widać zafascynowani książką Orwella pt. "1984", jeszcze tylko szpiegujących telewizorów nam tu trzeba oraz unijnych komisarzy, którzy określą ze sprawowanie Eucharystii przez samych mężczyzn jest dyskryminacją. Właściwie to realizując interesy naszych wspaniałych sąsiadów (dwóch najbliższych i jednego trochę dalszego i starszego) to powinniśmy przejść na jedyną prawdziwą religię czyli arianizm i zacząć nosić drewniane miecze. Wtedy co niektórzy będą mogli robić "rozpoznanie bojem" w przedszkolach pewni, że już im na pewno nic nie grozi.
 • Ziut..
  Czarne rytuały w Białym Domu.
  (satanizm zamaskowany czy zdemaskowany?)
  W języku pedofilów "pizza" to mała dziewczynka, zaś "hot dog" to mały chłopiec
  Marzanna Polińska
  http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/komentarz-polityczny/8151-8151
  Ostatnimi miesiącami świat emocjonował się nie tylko wyborami a Ameryce ale przede wszystkim aferą pizza gate, w którą oprócz Hillary Clinton zamieszany jest również były prezydent Obama.
  Wszelkie te obrzydliwości ujrzały światło dzienne za sprawą ponoć rosyjskich hakerów, nie łudzimy się oczywiście, że owi hakerzy tak przypadkiem dotarli do pedofilsko – satanistycznej działalności najwyższych urzędników państwowych USA. Aczkolwiek ojcowie założyciele Stanów Zjednoczonych to masoni więc rytuałów było tam ci dostatek przez wieki.

  Wracając jednak do współczesności, było tajemnicą poliszynela co dzieje się w budynkach sieci pizza komet, wielokrotnie amatorskimi kamerami nagrywane były różne sceny prawie jak z horrorów. Krzyki i płacz małych dzieci dochodzących czasem z nomen omen – samochodów dostawczych tych restauracji, były pokazane na wielu filmikach, zostały one jednak po wyborach usunięte z internetu. Jak możemy się bowiem domyślać wyroki skazujące być może zapadną ale na pewno nie na Clintonów czy innych wysokich urzędników, w tym potwornym procederze umoczonych.
  Por.: Cechy Clintonów: pedofilia, handel bronią, okultyzm, satanizm. W FBI przerwała się tama, bagno..
  PedoGate... Bifurcation of the entire intelligence apparatus. Lolita Island.
  W języku pedofilów pizza to mała dziewczynka, zaś hot dog to mały chłopiec, w zawiązku z tym każdy wyborca Obamy miałby mu prawo zadać pytanie dlaczego oprócz innych dających dużo do myślenia wysyłanych przez niego maili, wysłał on również maila zamawiającego, na dostawę hot doga za 60 tyś. dolarów. Rozumiemy, że bogaci ludzie mają swoje dziwactwa, na coś trzeba wyrzucać te strumieniami płynące dolce, żeby się nie skisły. Niemniej jednak z jakich składników musiałby się składać ów hot dog by osiągnąć tę zawrotną cenę?Ewentualnie mógłby być to hot dog nadgryziony przez Michaela Jacksona i zostawiony na lata w szufladzie zamrażalnika dla potomnych…

  Z informacji wynika jednak, że pan Obama zamawiał hot doga z restauracji z dostawą do Białego Domu. Tutaj z kolei nasuwa się następne pytanie, dlaczego hot dog został sprowadzony zdaje się aż z Chicago czy San Francisco, skoro względem wyżywienia panują w Białym Domu ściśle ustanowione zasady. Mianowicie jedzenie przyrządza się w Białym Domu na miejscu i jest ono dokładnie kontrolowane przez odpowiednie służby.
  W dodatku wszystkie ptaszki ćwierkają, że małżonka byłego prezydenta to „tranza” jak mówią Amerykanie, a inaczej transwestyta [Są amerykańskie publikacje z dowodami [??], że dzieci ich są adoptowane. MD]. . Jakie dokładnie ma preferencje były prezydent, za to są już groźby karalne, więc pozostawmy to historii ona zawsze najlepiej się z takimi rzeczami rozprawia, szkoda tylko, że zawsze po czasie.

  Natomiast już afera ze współudziałem Clintonów, zarówno szefa sztabu wyborczego Hilary, Johna Podesty jak i ogromnej liczby wysoko postawionych pracowników administracji i oczywiście CIA, na podstawie zebranych dowodów miała nie ulegać wątpliwości. Możemy się jednak założyć, że będzie to kolejna sprawa dokooptowana do teorii spiskowych, czy nie wyjaśnialnych z powodu… braku dowodów. Ewentualnie zakończona w jakiś podobny trywialny sposób.


  Hilaria jak i Podesta a także sporo innych wysoko postawionych osób, były tak pewne siebie, że nie pokusili się o zachowanie podstawowych środków ostrożności. Ich różne spostrzeżenia wymieniane w mailach były tak oczywiste, że żaden uczciwy wymiar sprawiedliwości nie miał by z tym problemu. Amerykański zapewne będzie miał bo sporo jego członków, jak nie większość tych najwyżej postawionych należy do tajnych stowarzyszeń. Mamy wiadomości, że wszyscy ale nie lubimy uogólnień, bo to takie zaściankowe i w naszej Trzeciej RP nieakceptowalne, więc pozostańmy przy słowie – większość.

  Cała amerykańska śmietanka uczestniczy w performerskich imprezach serbskiej Żydówki Mariny Abramowicz, która jakoś oficjalnie nie przyznaje się do swojej prawdziwej przynależności etnicznej. Tak na marginesie sztukę performance wymyślili Żydzi, naszym zdaniem do deprawacji narodów jak również do powolnego przyzwyczajania świat do rytuałów satanistycznych. Zainteresowanych zachęcamy do przyjrzenia się Marinie Abramowicz i jej pseudo-sztuce. Na imprezach tejże, jak sama zachęca oprócz „pizzy” i „hot doga”można do woli się nakonsumować krwi, wnętrzności, spermy z krwią itd…


  Nie jest to jednak cały wachlarz propozycji tam się też na życzenie masakruje, sobie czy innym różne części ciała. Możemy zaobserwować dłonie szefa sztabu Clintonowej – Podesty, który dumnie prezentował wytatuowane na nich satanistyczne symbole i w związku z tym widać ich zdeformowane kształty po wielokrotnych połamaniach. Owe [spokojnie nazwać można] satanistyczne imprezy mają ogromne powodzenie u elit amerykańskich.


  Nie udowodniono tego co prawda jeszcze Abramowicz, ale w Pizza Komet prawdopodobnie działy się tego typu rzeczy, jak gwałty dzieciach i ofiary krwi. Jeżeli było to tak, jak opisuje to, na youtube młoda Żydówka, której udało się uciec od rodziny satanistycznej, to mając taki gatunek ludzi u sterów władzy takiego jak Ameryka kraju, nie dziwmy się szaleństwom na międzynarodowej scenie politycznej.

  Niemniej jednak jej opowieści sprawiły, że uznano ją za osobę psychicznie chorą pomimo, że takiego wrażenia nie sprawia. Polecamy tego typu filmiki. Praktycznie można byłoby to zbagatelizować jako zbyt niewiarygodne, ale więcej takich ludzi ucieka z owych kręgów, i ich opowieści są zgodne zawsze do jednego – rytualnych zabójstw niemowląt i gwałtach na dzieciach.

  I jako, że w te ohydne satanistyczne rytuały zamieszane są z reguły najwyżej postawione jednostki w państwie, wszystko ulega zatarciu. Natomiast przeciętnego człowieka stymuluje się tak poprzez media by nie dopuszczał do siebie żadnych tego rodzaju podejrzeń, ponieważ są one jakoby zbyt nierealne i miałyby być wytworem fantazji chorych umysłów. Będąc na Zachodzie słyszałam od wielu Amerykanów o tym procederze, już kilka lat temu, nie dawałam za bardzo wiary tym historiom, uważając, że w Ameryce wszystko można wyciągnąć na światło dzienne. Okazało się jednak że nie, bo amerykańska demokracja to najbardziej fałszywa i zakłamana fasada polityczna opierająca się na masonerii.

  Światu otworzyła oczy Rosja, jednak świat jest nadal zaślepiony mitem amerykańskim. Słowa Putina, w których pytał dlaczego nie dopuszczono niezależnych światowych obserwatorów przy liczeniu głosów, tuż po tym gdy zwyciężył Trump, przeszły bez echa. Prezydent Rosji chciał dyskretnie zwrócić uwagę, że to jest teatrzyk elit masońskich. Świat powinien szaleć z radości ze zwycięstwa Trumpa, bo będzie on gwarantem konserwatywnego porządku, tak założyło NWO i się nie przeliczyło.

  Ojciec Trumpa był masonem i on jest nim również. Odsyłam do artykułu zeszłorocznego na naszej stronie gdzie prezentowałam swoje wątpliwości co do Trumpa, czy to marionetka czy ustawka, teraz okazuje się z całą pewnością, że ustawka. Elity NWO zabawiły się w złego i dobrego policjanta, najpierw epatowano przerażeniem, że mogłaby wygrać oficjalna masonka, po to by wygrać mógł nieoficjalny.

  Trump jest też naprawdę niezłym aktorem, oglądałam go w „Sabrinie nastoletniej czarownicy”- był całkiem dobry. Zadaję sobie przy okazji pytanie czy to już była wprawka do ogłupiania mas?

  Tak na marginesie, pierwszy telefon po zaprzysiężeniu Trump wykonał do Petra Poroszenko – Żyda zarządzającego Ukrainą i następna rzecz, wyznanie miłości Izraelowi, czego ja akurat się spodziewałam.

  W następnej części dzisiejsza sytuacja Rosji oraz posunięcia polityczne tego kraju, o czym media głównego nurtu nie powiedzą.

  Za: http://www.myslowianie.pl/nh680-fcfscd/czarne-rytualy-w-bialym-domu/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY