Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 5300 komentarzy

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Duda spiskował z Kukizem przeciwko PiS jeszcze przed puczem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bingo ! ! ! Klarenbach z TVP.info zapytał Jakubiaka z Kukiz'15 o to, czy wraz z PSL tworzą blok republikański razem z prezydentem Dudą

Najlepiej by było, gdyby pan w formie wywiadu zadał to pytanie panu prezydentowi. To zdaje się, że to pan prezydent będzie organizował, a nie my. My możemy być jedynie współorganizatorami. To jest moja odpowiedź   —  odpowiedział mu Jakubiak

Ja bym bardzo sobie życzył, gdyby takie ugrupowanie powstało, by pan prezydent był osobą, która zaczyna budować swego rodzaju koalicję. Wolałbym te sprawy zostawić w kuluarach, bo mówimy o sprawach wagi ciężkiej. Pozostańmy przy stanowiskach, że życzę panu prezydentowi jak najlepiej, jak i PSL-owi  —  dodał.

Klarenbach nie ustępował w kwestii „partii prezydenckiej” i gdy Jakubiak złożył życzenia prezydentowi, prowadzący powiedział: „prezydentowi, który tworzy ugrupowanie z PSL i Kukiz‘15”.

Całkiem prawdopodobne, że ma pan rację  —   odpowiedział Jakubiak.

<>

Jakubiak zapomniał o jednym, ... że "Polacy nie gęsi" i pamięć swą mają:  

Jeszcze przed ostatnim puczem,  Paweł Kukiz był zaproszony do Pałacu prezydenckiego na konsultacje. Po rozmowach Kukiz miał problem zebrać myśli.   >>   https://www.youtube.com/watch?v=AmmQtLYo7HY

- Niedługo potem u prezydenta Dudy był Kamysz z PSL 

Gdybym był red. Klarenbachem poszedłbym za radą posła Marka Jakubiaka i przy najbliższej okazji zapytałbym Dudę:  Czy 12.06.17 w dniu negocjacji z Kukiz'15 Pan Prezydent już wiedział o mającym nastąpić wkrótce puczu i próbie obalenia rządu premier Beaty Szydło?

- Kłopotek z PSL wiedział  >>   https://www.youtube.com/watch?v=39bAPEPqtBc

Czy już wtedy, przed "puczem" Prezydent  tworzył "prezydencką koalicję" na okazję upadku rządu PiS, do czego na szczęście nie doszło.  -   Duda to niezłe "ziółko", ... a wydaje mi się że nawet  i "chwast"! 

Kukiz 12 czerwca 2017 r. / Miesiąc przed puczem i awanturą o SN i KRS

Jesteśmy po spotkaniu z Prezydentem Dudą. Jasno określiliśmy cele Kukiz '15: zmiana obecnej złej konstytucji oraz zachęcenie Obywateli do głosowania. Temu mają służyć nasze postulaty:

1. Dwudniowe referendum konstytucyjne i wybory samorządowe razem (10 i 11 listopada 2018)
2. Opcja głosowania przez internet
3. Szerokie konsultacje społeczne ze wszystkimi zainteresowanymi organizacjami pozarządowymi

Prezydent zgodził się na dwudniowe referendum konstytucyjne. (Nie ma jeszcze pewności czy wybory samorządowe odbędą się w tym samym czasie.) Nie odrzucił propozycji głosowania przez internet (!). Zamierza też ustalić listę pytań na podstawie jak najszerszych konsultacji z różnymi (także światopoglądowo) organizacjami obywatelskimi. Zgodziliśmy się, że przyszły Parlament powinien być Konstytuantą.

Podstawowa rozbieżność dotyczyła terminu referendum w sprawie kwot imigrantów. Prezydent chciałby by odbyło się dopiero w 2019 roku z wyborami parlamentarnymi. My uważamy, że powinno się odbyć jak najwcześniej, ze względu na naciski z Brukseli i groźby kar. Gdyby Naród wypowiedział się negatywnie w sprawie przyjmowania tzw. "uchodźców" to wówczas rząd ma legitymację do ponowienia negocjacji w tej sprawie z Brukselą.  Tyle "na szybko" i tuż po spotkaniu.

Ja tylko przypomnę jeden szczegół sprzed dwóch lat: zaraz po ogłoszeniu wyników I-wszej tury wyborów prezydenckich w której Kukiz zdobył trzecie miejsce, jego pierwszym komentarzem było, że teraz złoży Komorowskiemu swoje [czyli nasze] postulaty  -  NIGDY DO TEGO NIE DOSZŁO -  Wygląda na to, że sprawa została odgrzana na miesiąc przed puczem z 19 lipca -  W polityce co się odwlecze to nie uciecze? : /

wPolityce.pl Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari wyznała, że od półtora roku czekała na tę uroczystość. „Otwarcie biura AJC w Polsce jest świętem dla Polski, USA, Izraela oraz dla mnie osobiście” - powiedziała.

Cieszę się, że będę miała Warszawie kolejnych przyjaciół, z którymi będę mogła wymieniać się poglądami oraz rozmyślać na temat strategii. Uważam, że mamy w Polsce wspaniałą atmosferę do pracy   —  dodała.

Duda zainstalował AJC w POLIN >>  http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

 

image

17.05.2015 Newsweek.pl / Głos na Kukiza ...
 

Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y  (jednomandatowe okręgi wyborcze).  Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum.  -   Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta.   -  Co o pomyśle Komorowskiego myślał Kukiz?

"Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów  :) Śmiech :) . Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany – napisał ostro Paweł Kukiz."

KUKIZ NIE CHCIAŁ WYGRAĆ Z PREZYDENTAM KOMOROWSKIM?
 
KUKIZ CHCIAŁ PERTRAKTOWAĆ Z PREZYDENTEM KOMOROWSKIM!
 

Paweł Kukiz 11 maja 2015 r:  Nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości - wybaczcie!
Spałem 3 godziny   : -).  Mimo zmęczenia emocje nie pozwalały zasnąć. No i Obowiązek... Nie potrafię teraz odpoczywać. Cały czas trwa walka. Nie możemy ABSOLUTNIE zatracić ognia. Do jesieni jest bardzo mało czasu. Im większą zbudujemy siłę tym szybciej zmienimy Konstytucję.  Za grosz nie ufam zawodowym politykom. Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem

JOW-ów    :-)  ... Śmiech    :-) ... Wkrótce opublikuje nasze petycje do prezydenta.    -  KUKIZ MIAŁ ZAPEWNE NA MYŚLI WARUNKI NA JAKICH II-GIEJ TURZE WYBORÓW "SPRZEDA" NASZE POPARCIE KOMOROWSKIEMU   -     Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany.


Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas. Lep. W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami. Dobrego Dnia, Przyjaciele i jeszcze raz BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!  Za to, że jesteście.

*** Handel z Komorowskim okazał się nierealny, więc Kukiz dobił teraz targu z Andrzejem Dudą, ... "najnowszym modelem Komorowskiego"?

https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/889579561109765

<>

Kukiz 12 czerwca 2017 r. / Miesiąc przed puczem i awanturą o SN i KRS

Jesteśmy po spotkaniu z Prezydentem Dudą. Jasno określiliśmy cele Kukiz '15: zmiana obecnej złej konstytucji oraz zachęcenie Obywateli do głosowania. Temu mają służyć nasze postulaty:

1. Dwudniowe referendum konstytucyjne i wybory samorządowe razem (10 i 11 listopada 2018)
2. Opcja głosowania przez internet

PO CO DUDZIE ZMIANA KONSTYTUCJI i GŁOSOWANIE PRZEZ INTERNET?:  JA BYM TEMU "KU-KLUX-KLANOWI" ŻADNEGO POPARCIA W TEJ SPRAWIE NIE UDZIELAŁ, PRZEZ INTERNET BARDZO ŁATWO WYNIKI SFAŁSZOWAĆ!

KOMENTARZE

 • Powstanie blok prezydencki z PSL i Kukiz'15?
  .
  Zaskakujące słowa Jakubiaka: Całkiem prawdopodobne. Zdaje się, że to prezydent będzie organizował

  >> https://wpolityce.pl/polityka/353361-powstanie-blok-prezydencki-z-psl-i-kukiz15-zaskakujace-slowa-jakubiaka-calkiem-prawdopodobne-zdaje-sie-ze-to-prezydent-bedzie-organizowal

  To zdaje się, że to pan prezydent będzie organizował, a nie my. My możemy być jedynie współorganizatorami. To jest moja odpowiedź — powiedział Marek Jakubiak na antenie TVP Info, komentując ewentualne powstanie „partii prezydenckiej”.
 • Paweł Kukiz z wizytą u pRezydenta: wczoraj i dziś
  Notka z 13.06.2017 >> http://ziut.neon24.pl/post/138876,pawel-kukiz-z-wizyta-u-prezydenta-wczoraj-i-dzis

  Skołowany Paweł Kukiz po spotkaniu z Prezydentem ws referendum 12.06.2017 >> https://www.youtube.com/watch?v=AmmQtLYo7HY

  19 lipca 2017 Szczerski o spotkaniu szefa PSL z Andrzejem Dudą: Prezydent potwierdził swoje poparcie dla działań na rzecz naprawy wymiaru sprawiedliwości >> https://wpolityce.pl/polityka/349524-szczerski-o-spotkaniu-szefa-psl-z-andrzejem-duda-prezydent-potwierdzil-swoje-poparcie-dla-dzialan-na-rzecz-naprawy-wymiaru-sprawiedliwości

  Wydawało mi się, że polska krew poleje się w maju: A tu ...? >> http://ziut.neon24.pl/post/139369,wydawalo-mi-sie-ze-polska-krew-poleje-sie-w-maju-a-tu

  Kłopotek rano wiedział o puczu wieczorem / „Pucz”- film dokumentalny TVP > https://www.youtube.com/watch?v=39bAPEPqtBc
 • @
  Trochę nie na temat rzadko zaglądam i nie mogę trafić na ślad po blogerze I.C czy ktoś wie co się stało na Google też ślad po nim zaginął .Dziękuje za info pozdrawiam.Ja.
 • @Ziut Polskę Zbaw 10:44:26
  Powrót PSL to jest chore oni nie mieszczą się w błędzie statystycznym w wyborach mniej niż 0.
 • @dlaczego ja 14:36:33
  ale przestaną pyskować. Może to niegłupie.
  Zaczekamy gdy do "drużyny" doszlusuje SLD (może wcześniej zmieni nazwę?).
 • @dlaczego ja 14:36:33
  Właśnie chcą zawalczyć o to, ... żeby się zmieścili.

  - PKW URZĘDUJE W KANCELARI PREZYDENTA, ... WIĘC WIEDZĄ ZIM TRZEBA TRZYMAĆ :D
 • Masz
  i Ty
  5*
 • Jakubiak o "partii prezydenckiej": ...
  .
  >> https://wpolityce.pl/polityka/353418-nasz-wywiad-jakubiak-o-partii-prezydenckiej-jezeli-prezydent-budowalby-taki-blok-to-naszym-zadaniem-jest-go-wspomagac-dzisiaj-to-jednak-science-fiction
  .
  To macie te same plany co prezydent Andrzej Duda.

  Tak, naszym założeniem jest wzmocnić rolę prezydenta. Dzisiejszy konflikt między Ministerstwem Obrony Narodowej, a prezydentem wynika ze sporu kompetencyjnego. Konstytucja nie precyzuje tej kwestii. Uważam, że to prezydent powinien zajmować się ministerstwem spraw zagranicznych oraz obrony.

  Stawiacie więc na system prezydencki, to kolejny wspólny mianownik dla Kukiz 15 i prezydenta Andrzeja Dudy.

  Tak. Dzisiejsza, niedopowiedziana rola prezydenta wywołuje konflikty. Szczególnie w kwestii armii. Jako były żołnierz powiem, że armia jest od tego, by szykować się na wojnę, ale nie na pokój.

  Czy ewentualne pojawienie się nowej partii po prawej stronie sceny politycznej nie zaszkodzi konserwatystom?

  Jeżeli chodzi o moje prywatne zdanie, to taka partia się nie pojawi.
 • Co im obiecal ???
  65 mld ?????

  https://pbs.twimg.com/media/DHWtWBlXoAEiHwi.jpg
 • Ale zaraz, jak to?!
  Pani z TVN24 na pisoskim czołgu, w pisoskim hełmofonie, na pisoskiej defiladzie ,pisoskiego wojska?
  Aaaaa!

  https://pbs.twimg.com/media/DHQmUXnXkAATaX2.jpg
 • @Husky 18:20:34
  Ten w granatowym garniturku po prawej stronie bardzo chętnie fotografuje się ze znanymi osobami (z o. Rydzykiem nawet "występował"), ten obok niego to od zapalania świec hanulkowych w pałacu. Granatowy gajer pewnie robi jakąś tajną robotę, a zdjęciami dokumentuje kontakty/ .Dawny pryncypał Dudy nie zasługuje na zaufanie.
 • @wercia 22:53:12
  przeta to same rzydy 8-)))
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:51:03
  https://wpolityce.pl/polityka/353487-sejmu-wladza-zwierzchnia-w-rp-a-najwyzsze-zwierzchnictwo-nad-silami-zbrojnymi-prezydenta

  Ps..Pani Profesor jak zwykle mądrze i merytorycznie. Bardzo sensowna wypowiedz. Dziwi mnie, że prezydent nie przewidział chaosu, jaki wywoła swoją decyzją o zablokowaniu ustaw. Cały czas jest mowa o dwóch wetach. A przecież wcześniej było weto, uniemożliwiające dokładne rozliczenie samorządów z publicznej kasy. Samorządów wyłonionych w atmosferze skandali! To ciąg a nie wpadka. A później jeszcze to blokowanie nominacji generalskich. Po co to ???Wreszcie ktoś zwrócił uwagę PAD, że jego autorskie zapędy tworzenia sądownictwa są niekonstytucyjne i tyle! Dziękuję Pani Krystyno, Pani wyjaśnienia koniecznie powinien przeczytać A. Duda, a co najważniejsze, powinien zatrudnić Panią w swojej kancelarii i ciągle pytać o rady. Pani Profesor Pawłowicz nareszcie jasno zarysowane zakresy i problemy!!! Brawo. Dodam, jeśli można, że konstytucja rozróżnia czas pokoju i za pośrednictwem należy lub można zrozumieć , w okresie tym zwierzchnictwo zostaje przekazane Ministrowi MON, bo w czasie wojny jest bezpośrednie? Uważam, że obecnie, nie biorąc pod uwagę okresu walki politycznej i jej strategii, prezydent Duda wraz ze swoimi urzędnikami wkracza w kompetencje rządu, chce zastępować ministrów lub nimi rządzić. To nie wypada . Koncepcję rządzenia i kierunki podała PiS w wyborach i musi to realizować. Prezydent jest zwierzchnikiem ale nie ministrem, to minister odpowiada za ministerstwo MON. Zwierzchnik to jak królowa w Wielkiej Brytanii nadaje tytuły ale bezpośrednio nie wtrąca się lecz rozmawia.
  Okazuje się, że Duda facet z wymęczoną aplikacją radcowską, absolwent płatnych studiów doktoranckich, znający wojsko z filmów wojennych, jest wyrocznią w sprawach prawnych i specjalistą wojskowym. Mleko się wylało i pozostaje tylko je wytrzeć. No i kolejną butelkę stawiać znacznie wyżej, tak żeby żaden szczyl po nie już nie sięgnął,czyli nowa konstytucja pisana bez żadnych żydowskich autorów! I zero żydów we władzach! Pana PAD należy przyorać. Przykro to wspomnieć, ale należy go traktować jak PO traktowało LK. Dać mu na składane krzesełko i na bilety do Brukseli. Niech lepiej nie lata, bo pilot z rozpaczy może wyciąć w jakąś górę. Duduś chciał być wielkim , okazał się małym z przerośniętą ambicją, Bez PiSu jest nikim,dał się zaKODować ale oni będą go lać po dziobie ponieważ wiedzą, że wymięka. W co zabawia się ten nasz PAD? Przypomina mi Marka Migalskiego. Też po 2 latach pokazał pióra. Tak się nie prowadzi Polski panie PAD. Na co liczysz prezydencie. Kiedy Aneks?
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:51:03
  PAD jechał wojskowym pojazdem, w towarzystwie generała, pośród szpaleru wojska i chorągwi, ale obstawiony cywilnymi "gorylami". To ten ponoć zwierzchnik boi się wojska? Coraz częściej mam nieodparte wrażenie, że prezydent jest za, a nawet przeciw, co należy już do "klasyki" na tym stołku! Niby werbalnie chce jednoczyć, a faktycznie dzieli. Przemówienie 15.08.17 chaotyczne, niespójne i niegodne tej wielkiej rocznicy, którą zresztą na własne życzenie spaprał, bo jakieś niezupełnie znane w szczegółach ambicje go ponoszą! Sprawa nominacji generalskich znana. Po raz pierwszy brak nominacji w Święto WP. W zastępstwie mianował zmarłych i odznaczył amerykańskiego generała. Ersatz jak to ersatz, nigdy oryginałem nie będzie. Raz publicznie deklaruje, że nie będzie ingerował w proces legislacyjny (zresztą nie ma takich uprawnień!), by zaraz potem (po swoich wetach i sejmowym szantażu) domagać się konsultacji ustaw. Czyli co? Poseł-sprawozdawca, albo nawet grupa posłów ma biegać do pałacu i cierpliwie czekać na "łaskawą audiencję", aby uzgodnić tekst ustaw? To kto w Polsce jest ustawodawcą? Parlament czy prezydent? Czy on już "myśli", że ma uprawnienia prezydenta USA, a może nawet większe? Przecież nawet prezydent USA nie ingeruje w prace Izby Reprezentantów i Senatu, a uchwalane tam ustawy i zapadające decyzje nie zawsze zgodne są z oczekiwaniami i życzeniami prezydenta! PAD przyswoił sobie nagle retorykę "totalnej opozycji" i zaczyna publicznie mówić o jakiejś "prywatnej armii", a przecież powołanie WOT nastąpiło na zasadach uchwalonych w ustawie, którą sam podpisał! Czyli wniosek: PAD nadal prowadzi swoją wojenkę i wszyscy już się pogubili w spekulacjach, o co naprawdę w tych jego wojenkach chodzi! Oprócz rozważań wynikających z Konstytucji nie można lekceważyć przesłanek praktycznych. Formalny tytuł zwierzchnika polskiej armii w żaden sposób nie poszerza kompetencji Prezydenta w sprawach związanych z kierowaniem armią. Prezydent nawet nie ma podstawowego wykształcenia wojskowego, a BBN, od którego czerpie rady to BBN Komorowskiego uczestniczący przez wiele lat w niszczeniu armii. Coraz mniej mnie się to podoba, a problem PAD-a polega na tym, że nie tylko mnie, a bardzo dużej części jego wyborców. Czy wreszcie ochłonie? Obawiam się, że nie i wątpię, ponieważ to sprawa emocji, ambicji i charakteru, a nie rozsądku, logiki i umiaru. "Wyczyny" prezydenta Dudy dobitnie dowodzą, że rola prezydenta powinna ostać ograniczona do funkcji reprezentacyjnej. Stanowcze nie dla systemu prezydenckiego. Moim zdaniem należy uchwalić nową konstytucję i usunąć z niej Urząd Prezydenta, który dubluje funkcje ministrów Spraw Zagranicznych i Obrony a wraz z Senatem wprowadza bałagan do legislacji.
 • @kula Lis 67 09:11:18
  Działania PAD stają się bardziej zrozumiałe, gdy weźmie się pod uwagę następujące fakty:
  - tradycją środowisk żydowskich jest by sterować Polakami poprzez "szyję, która kręci głową" czyli poprzez żydowskie małżonki Polaków.
  Znane są anty PIS-owskie poglądy teścia i szwagra PAD-a.
  Za czasów PRL-u(ale nie tylko), UB podsyłało Żydówki osobom, które były pod specjalnym nadzorem UB, by te pełniły rolę konfidentów i donosiły na partnera np. żona Pawła Jasienicy Zofia Nena O'Breteny.
  - te uwarunkowania rodzinne sprawiły, że młody prawnik, A.Duda podjął działalność polityczną jako członek Unii Wolności czyli partii "starszych i mądrzejszych" a potem przeszedł pod skrzydła filosemickiego śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego.
  - w 2006 roku zasłynął z tego, że będąc prawnikiem w KP
  L.Kaczyńskiego, przygotował wraz z "autorytetem" opozycji demokratycznej w PRL-u Panem śp. Zb.Romaszewskim, poprawki do ustrojowej ustawy lustracyjnej, która miała łagodzić tę ustawę w interesie donosicieli UB czy SB.
  Prezydent L.Kaczyński ustawę podpisał a potem zgłosił jej nowelizację z poprawkami A.Dudy, którą Parlament przyjął a TK uznał za niezgodną z Konstytucją. W 2007 roku obalono rzad PIS-u i tak lustracja została pogrzebana w czym miał udział Pan A.Duda.
  - w 2010 roku Pan A.Duda jako minister KP, przekazał B.Komorowskiemu papiery pozwalające mu przejąć władzę p.o. prezydenta wbrew zapisom Konstytucji oraz klucze do sejfów BBN czym uczestniczył w zamachu stanu dokonanym przez B.Komorowskiego i to świadom tego, ze dokonuje się zamach, bo przyznał przed ZP, że w rozmowie z J.Sasinem sytuację w KP nazwał "dziejącym się zamachem stanu".
  Ten zamach stanu był w interesie USA i Izraela, bo cała polityka resetu USA-Rosja była w ich interesie czyli A.Duda tym swoim zachowaniem potwierdził w oczach USA i Izraela, ze jest sterowalny.
  - kandydatura A.Dudy na prezydenta zgłoszona w listopadzie 2014 roku przez J.Kaczyńskiego, była zasugerowana mu właśnie przez Izraelski Kneset, który w styczniu 2014 roku na wyjazdowym posiedzeniu w Krakowie, namaścił A.Dudę na kandydata PIS na Prezydenta(to był znak dla tych co mieli go odczytać i dowiedzieć się, ze "on jest nasz").
  Była również sugestia ze strony administracji Obamy podczas ustalania z J.Kaczyńskim warunków powrotu PIS-u do władzy.
  Widomym potwierdzeniem powyższego była wizyta Prezydenta A.Dudy na 70-tej sesji ZO ONZ w Nowem Jorku we wrześniu 2015 roku i zaproszenie go przez Obamę do stolika nr 1(Obama, Putin, Duda i szef ONZ) oraz przemówienie w prime time zaraz po Obamie.
  To był znak przed światem- "to jest nasz człowiek"(w slangu amerykańskim wg prezydenta F.D.Roosevelta: "nasz skurwysyn".
  - do uzasadnienia veta ustaw o SN i KRS Prezydent przywołał słowa Zofii Romaszewskiej, "autorytetu" opozycji demokratycznej w PRL-u, która w zastępstwie nieżyjącego jej męża Zbigniewa, posłużyła mu za parawan dla swych działań, wobec naiwnych czy też pożytecznych idiotów.
 • @Husky 18:20:34
  Czy Kaczyński upomniał żydów za ich liczne antypolonizmy i ich kampanie nienawiści wobec Polaków ? Czy zażądał wprowadzenia w Izraelu i w diasporach penalizacji za antypolonizm na zasadzie wzajemności wobec obowiązującego w Polsce prawa karzącego za tzw antysemityzm ? Czy upomniał się o bilionowe odszkodowania od żydów, którzy są je winni obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów za masowe mordy ich rodaków na narodzie polskim? Bo jeśli nie, to wybory już niedługo ! Niewygodna sytuacja. Z jednej strony dopieszczany przez PiS ONR , a intelektualiści p. Pawłowicz gromią żydowsko-masońsko-lewacko-pedalsko-ekologiczno-liberalne-etc. siły i ideologię, z drugiej zaś Jarosław Kaczyński spotyka się ze środowiskami żydowskimi. Z punktu widzenia PiS-patriotów ewidentnie pcha się w gips.
 • @wercia 22:53:12
  Jarosław Kaczyński (podobnie zresztą jak jego Brat ) na pewno nie jest antysemitą. Po pierwsze dlatego, że wywodzi się z kręgu tzw. inteligencji żoliborskiej (a to środowisko było zawsze bardzo odlegle z klimatów antyżydowskich), po drugie znacznie bliższa jest mu piłsudczykowska wizja Polski niż endecka, a po trzecie jednym z filarów polityki zagranicznej wg. Kaczyńskiego jest sojusz z USA (a on doskonale zdaje sobie sprawę, że jest on niemożliwy bez dobrych stosunków z polsko -żydowskich ). Oczywiście w tym wszystkim jest pękniecie, bowiem wśród zwolenników PiS-u jest spora grupa wyborców o mniej lub bardziej antysemickich poglądach. Prezes zdaje sobie z tego sprawę i stara się chodzić w tej sprawie po linie. Z jednej strony nie dopuści, by narazić się żydom, a z drugiej strony, nie może zniechęcić do siebie istotnej części targetu wyborczego. Dlatego to zawsze będzie takie niejednoznaczne, ogólne i mgliste. Ale żydzi w Polsce pod rządami PiS-u nie muszą się niczego obawiać, Prezes czuwa, głos z głowy im nie spadnie. Oczywiście, nie można założyć , że tak będzie zawsze. Przypominam, że po śmierci Marszałka sanacyjni następcy zaczęli z wolna ewoluować w endeckie klimaty. A po drugie, jako alternatywne wobec prezesowskiego obozu jest inne środowisko - tzw. narodowcy. Gdyby oni w przyszłości doszli się do władzy (co jest możliwe, bo niezbadane są przyszłe wyroki rozczarowanych pisowskich wyborców), to wtedy, w przypadku posiadania "niewłaściwego" pochodzenia można poważnie rozważać żydów emigrację.
 • @35stan 10:57:36
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/17/825/360/41a82ebdda8f4cbd9a4031b306717321.jpeg
  https://wpolityce.pl/polityka/353538-zaskakujace-odpowiedz-wiceszefa-msz-polska-zrzekla-sie-reparacji-od-niemiec-w-1953-roku-a-potwierdzil-to-gabinet-belki-w-2004-roku

  Ps...No to grono wielbicieli Merkel i niemieckiej polityki antypolskiej powiększa się. Dziwne i znamienne jest, że tropy proniemieckie prowadzą do najpierw do kancelarii prezydenta, a później rozpełzają się, a Magierowski teraz ryje pod Waszczykowskim! Czy po to wysłano go od prezydenta? Rząd sam sobie rzuca kłody pod nogi? To się nie dzieje nigdzie na świecie. Ludzie, co wy robicie? Jak zwykły obywatel ma rozumieć takie gierki? No to PiS przegnie jak wycofa się z tej sprawy i to za sprawą takich gierek ! Wzbudzić w ludziach nadzieję na sprawiedliwość a teraz rejterada ? Proszę opublikować dokument potwierdzający zrzeczenie i zarejestrowanie tegoż w ONZ. Dziwne, że po spotkaniu Prezesa z żydami to wyszło. Pani premier musi tę sprawę jasno i prosto wyjaśnić publicznie, jeśli nie chce mieć plusów ujemnych. Co ten żyd robi w MSZ jakieś jaja...Dobrze, że min. ON jest p. Macierewicz. W innym przypadku wiceministrem być może zostałby jakiś Cuchnowski z Gazwybu. Włosy człowiekowi dęba stają - szechterowy (1995-2001, później w Newsweku... i zatrudniony w kancelarii prezydenta, a teraz w MSZ?) redaktor/dziennikarz Magierowski reprezentuje "dobrą zmianę". To kolejny facio z otoczenia PAD. Magierowski z PAD rozegrali PiS bez mydła. Żyd Magierowski kiedyś redaktor, dziennikarz w Agorze a dziś specjalista prawa międzynarodowego(sic!, specjaliści od wszystkiego czyli od niczego!). Jak Waszczykowski do kibla pójdzie to on sam jeszcze raz potwierdzi jednostronnie. Natychmiast dymisja bo to sepsa nie gorączka. Matka Natura jest bezwzględna, po uszach i nosie widać, że Magierowski to UN! Tak UB rozwalała wszelkie organizacje", np. KOR, czy inne opozycyjne. Połowa członków takich organizacji to ubecja, ściślej żydoubecja. Magierowski zresztą, po baranku na łbie, plastusiowych uszach i odrażających warach sądząc jest żywym żydem właśnie! Ten zaqurwieniec od sorosowego parobka PAD został wepchnięty do MSZ i tam robi za jego parobka. To się nazywa "na klinika". Wystarczy wetknąć klinik i polewać go wodą. Tak UB rozwalała wszelkie organizacje polonijne. W GW nigdy nie pracował rodowity Polak, tylko żyd, ewentualnie za judaszowe pardon żydowskie srebrniki sprzedajny szabesgoj. Pytanie, co żyd Magierowski robi w MSZ? Czyżby PAD, obsadzał ważne stanowiska swoimi? Po takiej wypowiedzi już powinien być zdymisjonowany? Sytuacja, rządowe wysiłki o reparacje a tu taki cios od środka? PiS proszę szykować kandydata na prezydenta, bo ten pan nie dostanie naszych głosów! No to teraz wiadomo za co córki Belki uruchomiły firmę (nic nie produkującą i zatrudniającą tylko zarząd) na giełdzie; przehandlowali Polskę żydzi Belka, Rostowski, Balcerowicz, Tusk, HGW i reszta. Panie wiceministrze proszę pokazać kopię tego oświadczenia. Kto je podpisywał i w kogo imieniu? Chyba już wiadomo dlaczego "wykopano" z Pałacu. Koń trojański z pałacu prezydenckiego w MSZ? Już wcześniej złogi gieremkowskie zaprosiły Komisję Wenecką! Złogi gieremkowskie się odezwały w MSZ. To jest właśnie MSZ Waszczykowskiego. Waszczykowski i Magierowski powinni zostać natychmiast zdymisjonowani!
 • @35stan 10:57:36
  Soros planował usunięcie Kaczyńskiego jeszcze przed dojściem PiS do władzy. George Soros nie jest sympatycznym starszym panem, któremu zależy na pokojowej koegzystencji wszystkich ludzi. Soros to bezwzględny intrygant kreujący chaos i wspierający organizacje realizujące postulaty marksizmu kulturowego. Soros to również człowiek wspierający rasizm: 33 miliony dolarów otrzymała od niego skrajnie rasistowska organizacja „Black Lives Matter”, która wspólnie z Antifą wywołała zamieszki w Charlottesville.

  Oczywiście Soros ma świadomość, że nie wszystkich udało mu się ogłupić lub przekupić. Ma też świadomość, że istnieją politycy gotowi przeciwstawić się jego działaniom. Takimi politykami są bez wątpienia Victor Orban oraz Jarosław Kaczyński. W wydanej w 2014 roku książce Soros napisał, że „usunięcie Orbana i Kaczyńskiego będzie trudne”. O sprawie przypomniał „Kurier Wnet”.

  „Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tym czasie Kaczyński nie pełnił żadnej funkcji państwowej, a i tak kwalifikował się do usunięcia! Globalni gracze – wizjonerzy meblują nam świat przy pomocy całej czeredy pomagierów, niegdyś zwanych renegatami, a my, drobne żuczki, nie możemy pojąć, że to dla naszego dobra!” – pisał w czerwcowym numerze wielkopolskiego „Kuriera Wnet” Jan Martini.

  Źródło: Za papierowym wydaniem wielkopolskiego „Kuriera Wnet” informację podał w Internecie serwis wSensie.pl:

  http://wsensie.pl/swiat/24557-soros-chcial-usunac-kaczynskiego-juz-w-2014-r-wowczas-pis-nie-rzadzil )


  Soros przyznaje że był…. szmalcownikiem. Żyd antysemita?

  https://www.youtube.com/watch?v=SUdosc33eSE
 • @kula Lis 67 13:54:39
  W Rosji odnawiają pomniki Stalina.
  Na Ukrainie czczą Banderę.
  W Niemczech Bundeswera hajluje.
  Tymczasem UE obawia się radykalnej Polski.
 • @kula Lis 67 13:54:39
  "Panie wiceministrze proszę pokazać kopię tego oświadczenia. Kto je podpisywał i w kogo imieniu?"
  W Konstytucji PRL-u z 1952 roku był wymóg, by umowa międzynarodowa była ważna, to wymagana była ratyfikacja przez Radę Państwa a najważniejsze umowy ratyfikował Sejm.
  Gdzie są takie dokumenty?
  Po drugie rząd Belki mógł potwierdzać na zasadzie publicystyki a nie zgodnie z Konstytucją IIIRP z 1997 roku.
 • @Husky
  Jak można było zawetować reformę sądownictwa? Przecież ten z Belwederu tzw."budyń" będąc ponoć prawnikiem-radcą ma tego pełną świadomość. Czy jako prawnik-radca podobnie postępował i mają na niego papiery. ZDRAJCA!!!
 • @35stan
  Po prawie 2 latach "dobrej zmiany" nurtuje mnie pytanie: dlaczego sędziowie, obce fundacje i watahy targowiczan, bezkarnie i ostentacyjnie mogą łamać prawo.
 • @kula Lis 67 16:29:30
  "...dlaczego sędziowie, obce fundacje i watahy targowiczan, bezkarnie i ostentacyjnie mogą łamać prawo."
  Rząd PIS-u nie może działać wobec wroga wewnętrznego tak jak Erdogan w Turcji, gdyż Polska jest związana przynależnością do UE a to elity Niemiec i Brukseli stoją w obronie swojej V kolumny w Polsce.
 • @Husky 18:20:34
  Co im obiecal ???
  65 mld ?????

  Właśnie ni z gruchy ni z pietruchy podbijasz te wydumane nieszczęsne 65mld i jeszcze Kaczyńskiego w to mieszasz, każda okazja dobra?
  "pajacu"
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:51:03
  "Jeżeli prezydent budowałby taki blok, to naszym zadaniem jest go wspomagać. Dzisiaj to jednak science fiction”

  I tym pozostanie. Za 2 lata wyborcy Kukizów rozliczą, ocenią kto coś wniósł a kto był wydmuszką. Strach że za 2 lata trzeba będzie znowu sztukę uprawiać w oczy zagląda i próbuje się zakotwiczyć w prezydenckim ciepełku, a i w pałacu miny nietęgie.
  Jeszcze czas zawieszony, jeszcze PAD ma buławę w plecaku, z nazwaniem go zdrajcą się nie śpieszę...myślę że rozmowy z tymi gigantami Dersdorf i Kukizem emocje mu schłodziły.
 • @rymark 22:02:56
  dzieki za komentarz
  pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY