Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

PARADOKSY HISTORII: Czy grozi[ła] nam wojna z Ameryką? [1]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrealscy neo-żydo-naziści, tak jak ich przodkowie 5 listopada 1916 r. z rąk Niemiec, ponieśli właśnie sromotną porażkę: 2 czerwca 2018 r. NATO, ustami swojego Sekretarza Generalnego Stoltenberga ogłosiło, że nie pomoże Izraelowi, ... wbrew USA.

 

Wyżej [w wykropkowanych granicach] "spiskowa" mapa proponowanej Niemcom przez syjonistów niemieckich JUDEOPOLONI  ///  Niżej mapa żydowskiej "Strefy osiedlenia" w Rosji przed 1917 rokiem.  Kolorem pomarańczowym zaznaczono ówczesne Królestwo Polskie pod zarządem carów rosyjskich.

 

Mapa "Trójmorza"

image

 

Problem z polityką i historią, jest problemem jak problem z kurą i jajkiem: nie wiadomo co było pierwsze, ... oraz kiedy i jak ten cykl się skończy: 

Decyzja NATO oznacza, że tak jak obietnicą zawierającą powstania Królestwa Polskiego z 5 listopada 2016 r., w miejsce planowanej JUDEOPOLONI, 2 czerwca 2018 r. szowiniści żydowscy utracili wsparcie Niemiec i większości krajów europejskich, oraz ich pomoc planach ataku na Iran. /  Fakt ten w swoich skutkach porównać można właśnie do poniesionych przez nich klęski z 5 listopada 2016 r. w trwającej wtedy Europie I Wojnie Światowej, w wyniku której zamiast JUDEOPOLONI powstała Polska.

Niemiecko austro-węgierski akt z 5 listopada  1916 r doprowadził do wejścia Stanów Zjednoczonych do I Wojny Światowej w 1917 r. oraz rewolucji w Carskiej Rosji, która tak jak Niemcy i Austro-Węgry zteż zaoferowały Polakom powstanie Królestwa Polskiego, tyle że o wiele większego, bo składającego się z terenów odebranych Niemcom i Austro-Węgrom i ziem zaboru rosyjskiego. 

Izrealscy neo-żydo-naziści, tak jak ich przodkowie 5 listopada 1916 r. z rąk Niemiec, ponieśli właśnie sromotną porażkę: 2 czerwca 2018 r. NATO, ustami swojego Sekretarza Generalnego Stoltenberga ogłosiło, że nie pomoże Izraelowi, ... wbrew USA.

 /// Czy grozi nam wojna z Ameryką?  /  KONIEC części [1] / cdn ....

 

KOMENTARZE

 • Stoltenberg: NATO nie pomoże Izraelowi, gdyby został zaatakowany,
  ponieważ nie jest członkiem Sojuszu

  >> https://wpolityce.pl/swiat/396944-stoltenberg-nato-nie-pomoze-izraelowi-gdyby-zostal-zaatakowany-poniewaz-nie-jest-czlonkiem-sojuszu

  Słowa te padły w okresie narastających napięć między Iranem i Izraelem. Izraelski premier Benjamin Netanjahu ostatnio ponownie skrytykował porozumienie zawarte w 2015 roku przez sześć światowych mocarstw (Chiny, Francja, Rosja, USA, Wielka Brytania i Niemcy) z Iranem w sprawie programu atomowego tego kraju, zaś prezydent USA Donald Trump na początku maja ogłosił, że jego kraj wycofuje się z tego układu.

  Izrael i Iran uczestniczyły też w starciach zbrojnych na terytorium Syrii, gdzie Teheran wspiera siły syryjskiego reżimu Baszara el-Asada.
 • Akt 5 listopada 1916 r. i układ z Układ z Dorothenstrasse’1918
  5 listopada 1916 w wyniku konferencji w Pszczynie władze niemieckie i austro-węgierskie wydały proklamację, z podpisami swych generalnych gubernatorów von Beselera i Kuka, zawierającą obietnicę powstania Królestwa Polskiego, pozostającego w niesprecyzowanej „łączności z obu sprzymierzonymi mocarstwami”

  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Akt_5_listopada

  W akcie tym nie określono granic przyszłej monarchii[2], a jej status wyrażało słowo „samodzielne” zamiast „niepodległe”, co nie satysfakcjonowało m.in. polskich działaczy narodowych na Śląsku, którzy uznali ogłoszenie tego aktu za działanie pozorne[3][4][5]. Dokument ten zawierał natomiast sformułowania dotyczące utworzenia armii polskiej.

  Układ z Dorothenstrasse’1918

  11 listopada 1918 roku Niepodległości Polska jeszcze nie odzyskała, odzyskiwała Ją nie jednorazowym aktem, lecz mozolną pracą polityczną, kierowaną przez Romana Dmowskiego, a wrogowie Polski ten fakt zatajają. Szczególnie chodzi o dzieło Narodowej Demokracji na Konferencji Pokojowej w Wersalu.

  Należy przypomnieć, co się wydarzyło 23-go listopada r.1918 w loży masońskiej przy Dorothenstrasse w Berlinie. Jak „europejskie siły polityczne” szykowały odradzającej się państwowości polskiej zagładę.
  >> https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/23/uklad-z-dorothenstrasse1918/
 • USA przegrały 1:14 w Radzie Bezpieczeństwa, a 9:128 w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ
  .
  >> https://wpolityce.pl/polityka/373165-usa-przegraly-114-w-radzie-bezpieczenstwa-a-9128-w-zgromadzeniu-ogolnym-onz-swiat-nie-uznal-jerozolimy-za-terytorium-i-stolice-izraela

  – świat nie uznał Jerozolimy za terytorium i stolicę Izraela
 • Izraelowi i USA pozostała goła siła... która topnieje w oczach.
  Coraz mniej jest już sługusów, niewolników którzy wierzą w propagandowe brednie przy pomocy których globalna mafią żydowska czyli też USA uprawia "politykę".

  Utrata Europy (zachodniej) to koniec hegemonii USA.
  Sługusy z Polski tej straty nie nadrobią.

  Na Bliskim wschodzie są przegrani razem z Arabią Saudyjską i przystawkami. (jedyny sojusznik to najbardziej skrajne wsteczne anty demokratyczne kreatury).
  W Azji są przegrani z Chinami i Japonia też chce "na wolność".

  Ameryka środkowa i południowa pamiętają morze krwi które Amerykańskie marionetki wytoczyły z ich narodów.

  Reszta to mało znaczące peryferia.

  Izrael i jego kolonia czyli USA nie mają już sojuszników na świecie.
  USA przetrwa jako samotna wyspa chyba że podniosą głowę zniewolone przez globalne żydostwo narody USA.
  Izrael nie ma najmniejszych szans.
  Jedynie Rosja może pozwolić mu przetrwać w zamian za rozbrojenie, prawa dla Palestyńczyków, zwrot wzgórz Golan, odszkodowania i woda dla Palestyny, odejście od rasistowskiego syjonizmu...

  W takich warunkach żydzi uważający się za "naród wybrany" nie chcą żyć.Oni chcą być "lepsi" bo wybrani od innych w otoczeniu.
 • @Oscar 16:21:04
  A nasz strateg nad strategami znowu postawił na ochwaconego konia.
 • Autor
  PARADOKSY HISTORII.......i kalendarza

  //Niemiecko austro-węgierski akt z 5 listopada 2016 r doprowadził do wejścia Stanów Zjednoczonych do I Wojny Światowej w 1917 r. oraz rewolucji w Carskiej Rosji,//

  kalendarz ......

  kalendarz starogrecki,
  kalendarz rzymski,
  kalendarz babiloński,
  kalendarz żydowski,
  kalendarz muzułmański,
  kalendarz słowiański.
  czy księżycowo-słoneczny

  8-)))
 • @Oscar 16:21:04
  Izrael jako Izraelici, jako potomkowie człowieka o imieniu Izrael są i pozostaną narodem wybranym. Problemem jest pojmowanie pojęcia wybrania.
  Izraelici zostali wybrani przez Boga do konkretnego zadania, które mieli wykonać: VMojż.4,4-8 "a wy, coście przylgnęli do Pana, Boga waszego, dzisiaj wszyscy żyjecie. 5 Patrzcie, nauczałem was praw i nakazów, jak mi rozkazał czynić Pan, Bóg mój, abyście je wypełniali w ziemi, do której idziecie, by objąć ją w posiadanie. 6 Strzeżcie ich i wypełniajcie je, bo one są waszą mądrością i umiejętnością w oczach narodów, które usłyszawszy o tych prawach powiedzą: "Z pewnością ten wielki naród to lud mądry i rozumny". 7 Bo któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Pan, Bóg nasz, ilekroć Go wzywamy? 8 Któryż naród wielki ma prawa i nakazy tak sprawiedliwe, jak całe to Prawo, które ja wam dziś daję? "

  Iz.37,20 "Teraz więc, o Panie, Boże nasz, wybaw nas z jego ręki, i niech wiedzą wszystkie królestwa ziemi, że Ty sam jesteś Bogiem, o Panie!"

  Iz.45,14-17 "Tak mówi Pan:
  "Pracownicy Egiptu i kupcy Kusz, i Sabejczycy, ludzie o rosłej postawie, przejdą do ciebie i będą twoimi;
  chodzić będą za tobą w kajdanach;
  na twarz przed tobą będą upadać i mówić do ciebie błagalnie:
  "Tylko u ciebie jest Bóg, i nie ma innego.
  Bogowie nie istnieją"".
  15 Prawdziwie Tyś Bogiem ukrytym, Boże Izraela, Zbawco!
  16 Wszyscy, co się zżymają na Niego, okryją się wstydem i hańbą;
  odejdą pohańbieni wytwórcy rzeźb bożków.
  17 Izrael zostanie zbawiony przez Pana zbawieniem wiecznym.
  Nie doznacie zawstydzenia ni hańby po wszystkie wieki."

  Iz55,4-6 "Oto ustanowiłem cię świadkiem dla ludów, dla ludów wodzem i rozkazodawcą.
  5 Oto zawezwiesz naród, którego nie znasz, i ci, którzy cię nie znają, przybiegną do ciebie ze względu na Pana, twojego Boga,
  przez wzgląd na Świętego Izraelowego, bo On cię przyozdobi.
  Bliskość i wielkość Pana
  6 Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko! "

  Iz.61,9 "Plemię ich będzie znane wśród narodów i między ludami - ich potomstwo.
  Wszyscy, co ich zobaczą, uznają, że oni są błogosławionym szczepem Pana."

  Ez.37,27-28 "Mieszkanie moje będzie pośród nich, a Ja będę ich Bogiem, oni zaś będą moim ludem. 28 Ludy zaś pogańskie poznają, że Ja jestem Pan, który uświęca Izraela, gdy mój przybytek będzie wśród nich na zawsze"."

  Ez.44,6-9 "Mów do opornego, domu Izraela: Tak mówi Pan Bóg: Teraz jest dosyć wszystkich waszych okropności, domu Izraela! 7 Wpuściliście bowiem obcych, nie obrzezanych na sercu i ciele, żeby byli w moim przybytku po to, by go zbezcześcić, kiedy składaliście Mi w ofierze chleb, tłuszcz i krew: tak przez swoje obrzydliwości złamaliście przymierze moje z wami. 8 Nie czuwaliście nad służbą przy moim przybytku i zamiast tego ich wyznaczyliście, aby się zajmowali służbą przy moim przybytku.
  9 Dlatego tak mówi Pan Bóg: Żaden cudzoziemiec, nie obrzezany na sercu i na ciele, nie może wstępować do mego przybytku, żaden z obcych, którzy żyją wśród Izraelitów, 10 tylko ci lewici, którzy się ode Mnie odłączyli, kiedy Izrael wyrzekł się Mnie i pobiegł za bożkami swoimi, odpokutują swoją winę."


  Rz.3,1-2 "Na czym więc polega wyższość Żyda? I jaki pożytek z obrzezania? 2 Wielki pod każdym względem. Najpierw ten, że zostały im powierzone słowa Boże."

  IKról.8,40-43 "Niech zachowają bojaźń wobec Ciebie po wszystkie dni swego życia na powierzchni ziemi, którą dałeś naszym przodkom. 41 Również i cudzoziemca, który nie jest z Twego ludu, Izraela, a jednak przyjdzie z dalekiego kraju przez wzgląd na Twe Imię - 42 bo będzie słychać o Twoim wielkim Imieniu i o Twej mocnej ręce i wyciągniętym ramieniu - gdy przyjdzie i będzie się modlić w tej świątyni, 43 Ty w niebie, miejscu Twego przebywania, wysłuchaj i uczyń to wszystko, o co ten cudzoziemiec będzie do Ciebie wołać. Niech wszystkie narody ziemi poznają Twe Imię dla nabrania bojaźni przed Tobą za przykładem Twego ludu, Izraela. Niech też wiedzą, że Twoje Imię zostało wezwane nad tą świątynią, którą zbudowałem."

  IP.2,12 "Postępowanie wasze wśród pogan niech będzie dobre, aby przyglądając się dobrym uczynkom wychwalali Boga w dniu nawiedzenia za to, czym oczerniają was jako złoczyńców."
  jak łatwo się zorientować na podstawie cytatów, Bóg chciał nauczyć Izraelitów prawidłowego życia z Bogiem i w relacjach międzyludzkich, aby inne narody zobaczyły że jest to wyjątkowy, prawy, błogosławiący innych, uczciwy naród wiernych żon i mężów, bez pijaństwa chuligaństwa... Dla ułatwienie wpływania Izraelitów na inne narody, Bóg umieścił ich na przecięciu szlaków komunikacyjnych pomiędzy Europą, Afryką, Bliskim i Dalekim Wschodem. Ale niestety Izraelici nie wypełnili swej przykładnej roli pomimo opieki Boga i posiadaniu Prawa Boga.

  Na dzień dzisiejszy mamy w państwie Izrael mieszaninę etniczną zwaną Żydami, która ma zróżnicowany stosunek do Boga; Tora, Talmud, kabała, ortodoksyjni Chasydzi, ateiści. Także ich postępowanie odnośnie zasad Boga np. odnośnie bycia błogosławieństwem dla sąsiadów. Jeśli Żydzi są tym narodem wybranym do świadczenia innym ludom o Bogu, to jakie możesz mieć pojęcie o Bogu obserwując współczesnych Żydów jako mieszkańców Izraela? Czy pomogli ci znaleźć Boga? Czy są dobrym przykładem miłości do Boga i do bliźnich?

  Pomimo że część Żydów to nie etniczni Izraelici, to mimo to swoim przykładem wielu wieków błogosławieństw i przekleństw jakie odbierali od Boga potwierdzają ich dobre lub złe, prawidłowe lub błędne odnoszenie się do Boga. I ich historia jak i Pisma są dobrym materiałem informującym o Bogu i o Jego Prawie.

  Część ludzi - i być może część Żydów postrzega ich wybranie jako to, że są lepsi od innych. Ich wybranie to nie ich lepszość, ale ich zadanie do wykonania, w którym często nawalali.
 • @Husky 22:01:21
  // kalendarz ......

  kalendarz starogrecki,
  kalendarz rzymski,
  kalendarz babiloński,
  kalendarz żydowski, //

  > DOBRZE ŻE RESZTA SIĘ ZGADZA
  > http://ziut.neon24.pl/post/143975,paradoksy-historii-polska-ch-j-dupa-i-kamieni-kupa
 • Spór między Timmermansem a Junckerem.
  .
  >> https://wpolityce.pl/polityka/397452-spor-miedzy-timmermansem-a-junckerem-odwolano-dzisiejsza-dyskusje-komisarzy-na-temat-praworzadnosci-w-polsce

  Odwołano dzisiejszą dyskusję komisarzy na temat praworządności w Polsce: Proszący o anonimowość rozmówca z UE poinformował PAP, że ponieważ komisarze dyskutowali w środę o przyszłym unijnym budżecie na lata 2021-2027, amerykańskich cłach na unijne aluminium i stal oraz Iranie, to „program był napięty”.

  W kwestii dotyczącej Polski nie pojawiły się żadne nowe wydarzenia, które uzasadniałyby dyskusję przy tak napiętym programie spotkania. Komisarze powrócą do tej sprawy, gdy pojawią się nowe fakty, wymagające omówienia

  — wyjaśnił.

  W konferencji wraz z Szefczoviczem uczestniczyła komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska. Zapytana przez jednego z dziennikarzy, czy „jest pożądane zakończenie sporu między Polską i KE w sprawie art. 7.” oraz czy jest to moment, aby „za wszelką cenę wyjść z tej sytuacji”, odpowiedziała:

  Nie będę tego komentować.

  Nieoficjalnie w Brukseli mówi się, że w sprawie dialogu powadzonego z Polską na temat praworządności zdania w KE są mocno podzielone.

  WYGLĄDA ŻE ŻYDZI A AMERYKI NIE MOGĄ DOGADAĆ SIĘ Z ŻYDAMI Z EUROPY
 • Poland Betrayed
  1 > https://orientalreview.org/2015/03/21/episode-15-poland-betrayed-i/

  2 > https://orientalreview.org/2015/03/28/episode-15-poland-betrayed-ii/

  3 > https://orientalreview.org/2015/04/04/episode-15-poland-betrayed-iii/

  4 > https://orientalreview.org/2015/04/11/episode-15-poland-betrayed-iv/

  5 > https://orientalreview.org/2015/04/18/episode-15-poland-betrayed-v/
 • @von Finov 23:09:31
  "Dlatego tak mówi Pan Bóg: Żaden cudzoziemiec, nie obrzezany na sercu i na ciele, nie może wstępować do mego przybytku"

  "Na czym więc polega wyższość Żyda? I jaki pożytek z obrzezania? 2 Wielki pod każdym względem. Najpierw ten, że zostały im powierzone słowa Boże."

  Muzułmanom też, czy oni są obrzezywani tylko dla towarzystwa?

  "Część ludzi - i być może część Żydów postrzega ich wybranie jako to, że są lepsi od innych. Ich wybranie to nie ich lepszość, ale ich zadanie do wykonania, w którym często nawalali."

  Jakim cudem mogli nie nawalić, skoro zostali okaleczeni na sercu i ciele - bo tym właśnie jest obrzezanie??

  A ty sam obrzezany, że tak to obrzezanie tutaj ni z gruszki niz pietruszki propagujesz?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY