Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

Kłamstwo, tak ja i Kaczyński, ... ma krótkie nóżki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Tych 700 tys. osób trzeba ratować!" krzyczał PiS, ... i "uratowali" 700 tysięcy migrantów [w większości z Ukrainy]. A 700 tysięcy "frankowiczów", tak jak ponad 2 mln. "uchodźców z Polski" siedzą: jedni za granicą drudzy w długach.

Górnolotne hasła w zderzeniu z "pragmatycznym Mateuszem" nie mają szans. Liczy się tylko zysk, ... i to nie nasz tylko tych " Amerykanów, Żydów, Niemców, Angoli i Szwajcarów, którzy  

"Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować. Jeszcze się prosisz oczywiście o ten kapitał, nie?  Oni oczywiście w tej swojej chciwości ... ", "którzy jak "się wydaje, że popełnili błąd."  -  myśleli, że poluzowanie chciwości i przesypanie "500+" z jednej kieszeni do drugiej zaćmi Polakom wzrok, ... i Mateuszek  "sam z siebie" stanie się drugim Kaczyńskim.  /  No cóż, ... Kaczyński to kupił, ... Polacy nie. - Mimo wszystko,  jestem zadowolony z wyniku wyborów. - Od dżumy wcale nie jest lepsza cholera.  : /

26.10.2018 / wPolityce.pl: Polskie władze wydały w 2017 r. najwięcej spośród wszystkich krajów UE pozwoleń na pobyt dla imigrantów.

Było ich prawie 700 tys.

- wynika z danych Eurostatu. Większość z nich została przyznana Ukraińcom.

Oszukany "frankowicz" mieszkanie musi spłacić, migrant "NA STRT" dostanie "Mieszkanie +"

 

Mam na myśli Polaków, np. tych w Anglii. / Zamieszczam fragment artykułu o polityce premiera Morawieckiego, premiera rządu który deklarował że uchodźców nie przyjmie. Mieli chyba na myśli "za wiedzą obywateli",... bo bez wiedzy to już inna polityka.

„Mieszkania na start”, projekt premiera Mateusza Morawieckiego, niedawno został podpisany przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych w pierwszych latach najmu dotyczy także obcokrajowców.

Umożliwia im też otrzymywanie dopłat do czynszu.O pomoc państwa będzie mogła ubiegać się każda osoba fizyczna, która posiada obywatelstwo polskie lub jest cudzoziemcem przebywającym w Polsce na podstawie wskazanego w ustawie tytułu, np. w związku ze świadczeniem pracy.

 Podpisana przez prezydenta RP ustawa „Mieszkanie na start” umożliwia cudzoziemcom ubieganie się o dopłaty do czynszu przez okres 15 lat. Ich wysokość wyniesie nawet kilkaset złotych.

Program ruszy na początku 2019 r. Przypomnijmy, że rządowe dopłaty dla przyjezdnych studentów otrzymały już polskie uczelnie, w wysokości 13 tys. zł na każdego ucznia.

Ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych jest kolejnym ukłonem rządu skierowanym do obcokrajowców żyjących w Polsce.   źródło: 

 

 

 

Tekst ustawy >>  //orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/2651_u/$file/2651_u.pdf

"Dopłaty do czynszów otrzymają rodziny nieposiadające innego mieszkania,"

https://www.miir.gov.pl/strony/aktualnosci/rzad-przyjal-mieszkanie-na-start/

CZYLI KTO?, ... TACY CO NIGDZIE W POLSCE NIE MIESZKAJĄ?

"Mieszkanie na start"

Nawet kłamstwa w tym nie ma ! ! !

 

Rządowy projekt ustawy o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych w pierwszych latach najmu mieszkania  >> //www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2651 


projekt dotyczy wprowadzenia systemu dopłat do czynszu w pierwszych latach najmu mieszkania, który będzie adresowany do gospodarstw domowych o określonym poziomie dochodów (zależnym od liczby osób w gospodarstwie domowym) i nieposiadających innego mieszkania.

 

 

Kłamstwo [albo głupota], tak jak i Kaczyński, ... ma krótkie nóżki. Za rok "nadzwyczajna kasta" licząca głosy i zatwierdzająca wynik wyborów odsunie PiS od władzy : /

KOMENTARZE

 • 13 sierpnia 2013 r. / „Tych 700 tys. osób trzeba ratować!"
  .
  PiS wzywa rząd do współpracy ws. pomocy Polakom zadłużonym we frankach >> https://wpolityce.pl/polityka/164085-tych-700-tys-osob-trzeba-ratowac-pis-wzywa-rzad-do-wspolpracy-ws-pomocy-polakom-zadluzonym-we-frankach

  26 października 2018 r. / PiS uratował 700 tysięcy migrantów

  >> https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/418466-polskie-wladze-wydaly-najwiecej-pozwolen-dla-imigrantow

  to "Dowód na hipokryzję eurokratów!", ... i w odróżnieniu od propagandystów, Polacy dostrzegli że na "hipokryzję" PiS też.

  >> http://ziut.neon24.pl/post/145725,polska-pamieta-o-cudzoziemcach-czy-tez-o-tych-polskich

  RZECZPOSPOLITA PRZYJACIÓŁ PAMIĘTAŁA O CUZOZIEMCACH, ... O POLAKACH NIE : /

  >> http://ziut.neon24.pl/post/145725,polska-pamieta-o-cudzoziemcach-czy-tez-o-tych-polskich


  https://i.ytimg.com/vi/TC9I4BcU73g/maxresdefault.jpg
 • Niemcy będą bronić globalnego paktu migracyjnego ONZ
  Według władz w Berlinie „to nieprawda, że GCM ułatwi nielegalną migrację do Niemiec”, jak twierdzi AfD.
  .
  Ta teza jest całkowicie niepoważna i nie ma żadnego związku z celami paktu

  — twierdzi niemiecki MSZ i nie wyklucza „debaty nad paktem przed jego przyjęciem w grudniu. Ta debata „musi być jednak wyważona i rzeczowa”. Co najwyraźniej wyklucza jakąkolwiek krytykę.

  ONZ-owski pakt poświęcony prawom uchodźców i migrantów (Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration - GCM) ma zostać podpisany na konferencji ONZ w Marrakeszu (10-11 grudnia).

  >> https://wpolityce.pl/polityka/419344-niemcy-beda-bronic-globalnego-paktu-migracyjnego-onz


  Migracja nie jest i nie może być prawem człowieka. Nie może więc być tak, że nie rozróżnia się już między legalnymi i nielegalnymi strumieniami migracyjnymi. (…) Nie może być tak, że z powodu klimatu, czy ubóstwa ktoś uzyskuje prawo do migracji. Mielibyśmy w takim wypadku do czynienia z sytuacją na świecie, jakiej z punktu widzenia realnej polityki wręcz nie sposób sobie wyobrazić

  — oświadczył wicekanclerz Hans-Christian Strache. Odmowa złożenia podpisu pod porozumieniem stawia Austrię w jednym szeregu z USA, Węgrami i Australią, których rządy już wcześniej wycofały się z negocjacji dokumentu.


  Także Chorwacja nie zamierza podpisać GCM. Prezydent Kolinda Grabar-Kitarović odpowiedziała na zapytanie dziennikarza Velimira Bujaneca– gospodarza bardzo popularnego w Chorwacji telewizyjnego show „Bujica”: „Bądźcie pewni, że nie podpiszę”.

  W najbliższym czasie w ślad tych państw mogą pójść Polska i Czechy. Minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński już zapowiedział, że podpisanie porozumienia tylko zwiększy zjawisko nielegalnej imigracji. Czeski premier Andrej Babisz powiedział w czwartek, że będzie proponować, by jego kraj, wzorem Węgier i Austrii, nie przystąpił do globalnego paktu ONZ. 7 listopada sprawą tą ma zająć się czeski rząd.
 • Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration - GCM
  >> https://refugeesmigrants.un.org/sites/default/files/180711_final_draft_0.pdf

  The New York Declaration

  For the first time on 19 September 2016 Heads of State and Government came together to discuss, at the global level within the UN General Assembly, issues related to migration and refugees. This sent an important political message that migration and refugee matters have become major issues in the international agenda. In adopting the New York Declaration for Refugees and Migrants, the 193 UN Member States recognized the need for a comprehensive approach to human mobility and enhanced cooperation at the global level and committed to:

  protect the safety, dignity and human rights and fundamental freedoms of all migrants, regardless of their migratory status, and at all times;
  support countries rescuing, receiving and hosting large numbers of refugees and migrants;

  integrate migrants – addressing their needs and capacities as well as those of receiving communities – in humanitarian and development assistance frameworks and planning;

  combat xenophobia, racism and discrimination towards all migrants;
  develop, through a state-led process, non-binding principles and voluntary guidelines on the treatment of migrants in vulnerable situations; and

  strengthen global governance of migration, including by bringing IOM into the UN family and through the development of a Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration

  Annex II of the New York Declaration set in motion a process of intergovernmental consultations and negotiations culminating in the planned adoption of the Global Compact for Migration at an intergovernmental conference on international migration in 2018.
  >> https://www.iom.int/global-compact-migration
 • PIS to żydo-ukraińska partia !
  Dudo-PIS to żydo-syjonistyczna-ukraińska partia która interes Ukrainy przekłada nad interes Polski !

  Słowianie !
  Dudo-PIS w pocie czoła codziennie pracuje na rzecz Ukrainy która jest rządzona przez syjonistów żydowskich wraz z ukraińskimi banderowcami
  zawołanie w PIS-e to WSZYTKO DLA UKRAINY !

  Słowianie
  Dudo -PIS ratuje jeszcze tylko 500+ i zatrzymanie przyjmowania dziczy z Afryki którą nam narzuca żydowska Unia Europejska !

  Dudo PIS jest to arogancka partia Smoleńska która w swej głupocie myśli że my Polacy o niczym innym nie myślimy tylko o wojnie z Rosją w interesie Ukrainy !!! Dudo-PIS to tylko aroganckie durnie !

  PO-SLD- N-PSL to jeszcze większe gówn..lewacko-globalne !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Kaczynski spełnił swoją rolę!
  Panie Ziut, nie docenia Pan Jarosława Kaczyńskiego. Kaczyński za pomocą PiS-u wykonał swoje zadanie. Dalsze pozostanie u władzy PO mogło spowodować niekontrolowany wybuch społeczny. To mogło zburzyć kontynuację polityki przewidzianej dla realizacji w Polsce. Pan Kaczyński i jego PiS z przystawkami za pomocą patriotycznych haseł i wielu wyborczych obietnic [między innymi dotyczące frankowiczów i blokady przyjmowania islamskich imigrantów] wygrał wybory kanalizując niezadowolenie społeczeństwa polskiego. Takie było zadanie PiS-u i on je wykonał. Nie ma zasadniczych zmian w polityce zagranicznej, jak i wewnętrznej poza nic nie znaczącymi korektami. Proszę zauważyć, że w decydujących sprawach PiS i PO głosują ramię w ramię.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY