Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 5026 komentarzy

"Słowo Polskie" Konfederacji Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

NEWS! "Ostatnia droga" Adamowicza była dłuższa!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okazuje się, że domysły o emigracji Adamowiczów mogą być bliższe faktom niż teorii: prezydent Adamowicz na "Gdańską Szopkę" WOŚP przyleciał z Los Angeles. Tak mówi brat Pawła Piotr Adamowicz, który teraz, jak żona jego brata, sam też chce wyjechać!

Pytanie jest więc zasadnicze, czy śp.Paweł Adamowicz pomimio wygranych wyborów na prezydenta Gdańska, juz był emigrantem i czym naprawdę była ta "ostatnie droga" prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ... mistyfikacją? 

Pod wypowiedzią brata prezydenta gdańska przypominaw swoją wcześniejszą notkę pt. "Czy śp. 'duch Adamowicz' uciekł do Stanw?"  -  to wne pytanie, bo w świetle wcześniejszych "zeznań" zony miał powód: rodzina Adamowicza baa się "PiS-słuzb"

Piotr Adamowicz, brat Pawła, o przylocie prezydenta z Los Angeles do Gdńska / wywiad dla TVN24.pl: 

- Ostatnie nasze spotkanie polegało na tym, że ja zadzwoniłem do LA (Los Angeles - red.) i mówię: słuchaj, jak będziecie mieli czas, to kup mi pieprz, tylko czarny, a nie kolorowy - wspomina wydarzenia sprzed tragicznej niedzieli. 

- I on przyleciał (do Gdańska - red.), zadzwonił, że do mnie przyjedzie, ale pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Więc przyjechał do mnie, Renata (żona Piotra Adamowicza - red.) zaproponowała mu, że może zje, wtedy akurat obiad był. On odpowiedział, że nie, bo nie ma czasu, ale napije się herbaty - dodaje. Porozmawiali, zamienili "dwa słowa". 

- Wręczył mi prezenty, które przywiózł ze Stanów Zjednoczonych. Mówił o konieczności spotkania w sprawie 30. rocznicy przełomowych wyborów 4 czerwca (1989 - red.). Mieliśmy się spotkać w przyszłym tygodniu, po niedzieli. A w niedzielę wydarzyło się to, co się wydarzyło - mówi. (http://www.tvn24.pl)

Powyższe sze jasno wskazuje: "ostatnia droga" świetnej pamięci Pawła Adamowicza rozpoczęła się w Stanach, ... czy tam tez się zakończyła, i czy w "puszce" w Bazylice Mariackiej w Gdańsku są prochy prezydenta Gdańska, ... bo ciała na pewno tam nie ma. / Nizej przedruk wcześniejszej notki pt: "Czy śp. 'duch Adamowicza' uciekł do Stanów?"

<>

 

Rozmawiałem kiedyś z zasłużonym Polakiem, … który na moje słowa, że "Nie wiem kim Pan jest, bo … .", … odpowiedział, że jest 100-tu procentowym Żydem. Czas zweryfikował tę deklarację, ... ten pan "kłamał"!

 

Ten Pan jest 100% urodzonym w ZSRR Polakiem, tyle że żydowskiego pochodzenia. Mało tego, jest też "antysemitą", bo po uchwaleniu amerykańskiej ustawy "447" bez zachamowań twierdził, że panowie z Ameryki i ich izraelscy sprzymierzeńcy chcą okraść Polskę!

 - Tak! / Tak! Mamy w Polsce takich "dziwnych Polaków",... i to jest fakt.

Pomimo, że jak twierdził, boi się takich ludzi jak ja [powodów nie znam], "nasza znajomość", w rozmowie o Żydach,  przyniosła kilka ciekawych konkluzji. Mój rozmówca stwierdził między innymi, że nie znam się na Żydach bo / i tu cytuję /: "Gdzie zaczynają się Zydzi, ... tam kończy się rozum."

- Miał na myśli to, że dla nas Polaków [dla mnie] zrozumienie tego, czym kierują się i jak działają Żydzi, jest czymś "nie do ogarnięcia". / Odpowiedziałem mu że to, co On ma na myśli, ja opisuję jednym słowem: "Hollywood!"

Już wcześniej pisałem, że wydarzenia ostatnich dni związane z Gdańskiem, być może z faktycznym, lub symulowanym, zamachem na przezydenta Gdańska, pana Pawła Adamowicza, układają mi się w sekwencję jak "ze scenariusza".  - Tak, patrząc na "sekwencję medialną" wydarzeń mi to "wychodzi".

Zaczynając, od wypowiedzi Piotra brata Pawła / patrze wcześniejszą notkę / ... do dzisiejszego wywiadu pani Adamowicz / a jakże dla TVN /, ... ta jej właśnie wypowiedź coraz bardziej utwierdza mnie w mniemaniu, że jesteśmy świadkami "Przedstawienia na Wielką Skalę". ... Dokładnie podobnego do tego jak relacja z katastrofy w Smoleńsku, z kwietnia 2010 r.  -  Bo jeśli tam w Smoleńsku doszło do "maskirowki", to mogło też do takiej samej "maskirowki",  dojść w Gdańsku. 

W wywiadzie dla TVN Pani Adamowicz powiedziała, przekazała nam, kilka ciekawych informacji. Mówiła między innymi o tym, że jako rodzina bardzo się bali, że byli przygotowani między innymi na to, że w każdej chwili o 6:00 rano do ich mieszkania mogą wejść "PiS-słuzby".

Nie wiem, czy niewinny człowiek powinien się bać, wiem że na pewno boi się człowiek winny.  Jeśli człowiek winny ma "olej w głowie" i wie, że coś jest nieuniknione, np. takie najście, ... to taki człowiek przygotowuje sobie "wyjście awaryjne".   >>   https://www.youtube.com/watch?v=xBdjX_g9SRQ

 -  DLA WIELU TAKIM WYJŚCIEM JEST EMIGRACJA

Tak właśnie skończyła się PRL-owska kariera Ryszarda Kuklińskiego, czy choćby opisywanego przezemnie wcześniej Józefa Światły.

Nie wiem, czy państwo Adamowiczowie rozważali tryb rozwiązania swoich problemów poprzez jakąś emigrację, ... ALE WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE PO ZAMACHU premier Morawiecki wysłał do Londynu samolot po powracającą ze Stanów panią Adamowicz, która w USA opiekowała się uczącą się tam ich córką. 

NIE WIEM CZY TA NAUKA CÓRKI i POBYT PANI ADAMOWICZ W USA 

to jakaś "wczesna forma emigracji", ale mając na uwadze to, że "Gdzie zaczynają się Żydzi, tam kończy się rozum", a wiele wydarzeń to medialna fikcja, ... które ja nazywam "Hollywood'em",

czy można wykluczyć, że być może, w swoim życiu pozagrobowym "duch" śp. Pawła Adamowicza [do spółki z "Bolkiem"], .... nie błąka się gdzieś po ciepłych plażach Florydy? 

WSZAK "AKT POLITYCZNEGO ZGONU" WYSTAWIONO MU JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU,  BYĆ MOŻE TERAZ KTOŚ TYLKO "DOPEŁNIŁ FORMALNOŚCI"?   /   KTO TAM ICH WIE?

Dobranoc Państwu! / Hoo ..., hooo ..., hooo!  : /

* Moim zdaniem tylko to co napisaem wyżej może tłumaczyć to tak nachalne wciskanie polityki przez członków rodziny w czasie uroczystości  pogrzebowych, ... do czego przyłączyła się teraz sama żona śp.ducha Adamowicza. / Nic innego, co by mogło to tłumaczyć, do głowy mi nie przychodzi. 

 Czas po pogrzebie, to czas żałoby, ... a tu widzimy nachalną politykę!  : /

<>

Czy zamachy organizowane są przez służby specjalne, żeby stworzyć strach i posłuszeństwo zwykłych ludzi?  Czy wszystko organizowane jest przez aktorów?   >>  https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M

 
W TYM FILMIE OD EWINI FACET MÓWI ABY OGLĄDAĆ ZDARZENIE ZNOWU i ZNOWU, i ZNOWU ...

DRAMAT W 3 AKTACH  >> https://youtu.be/di4Y7FuP-cE   Trzeba odnaleźć to nagranie pokazujące "obezwładnienie" napastnika na scenie WOŚP w Gdańsku i dokładnie je przeanalizować.  Brak ucieczki napastnika z miejsca zdarzenia też nie było normalne, to była aktorska gra. Nigdy przedtem napastnicy się tak nie zachowywali.

 

 

W dniu pogrzebu, …. refleksja brata tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska >> https://youtu.be/gfdCRiBnt4U

 

19.01.2019 r. / "Rok Wyborczy" / świetny Piotr brat Pawła: Pozwolę sobie na małą osobistą refleksję: nie tak dawno temu grupa Polaków, "wszechpolaków", wydała "Akt politycznego zgonu" mojego brata i dziesięciu innych prezydentów miast Polski. Uznano, ... że sprawy nie ma. Taki drobny "hejt", a może heppening. - Nie wnikam w te szczególy. - Ale chce Państwu powiedzieć jedno: że można się spodziewać wielu rzeczy. Ale tego, że we wtorek odbiorę akt śmierci fizycznej, "Akt zgonu fizycznego", mojego brata [tego] się nie spodziewałem. 

 [tu mamy krótkie podziękowanie dla księdza Bratke za wsparcie w tej tragicznej chwili, ... i dalej]. 

Paweł myślał długofalowo. To myślenie długofalowe to między innymi to, że rok w którym jesteśmy jest poniekąd ważnym i symbolicznym. Mam tu na myśli pamiętne wybory 4 czerwca 1989 r. Jest to także rok wyborczy. Paweł planował aktywność, aktywność obywatelską. Dziękuję za aktywność obywatelską w ostatnich dniach i proszę o aktywność obywatelską w tym ważnym roku dla naszego kraju. Dziękuję.

 

  -  powiedział Piotr brat Pawła 

 

 w swej "mowie pogrzebowej" w Bazylice Mariackiej, w Gdańsku.  /  W tym samym czasie żona tragicznie zmarłego opłakiwała męża, a córki Ojca.

 

Tak zwany "zabójca prezydenta Gdańska Stefan W." miał powiedzieć, że chciałby Jarosława Kaczyńskiego w roli dyktatora: "Chciałbym, by Jarosław Kaczyński został dyktatorem" - mówił [?], … czy raczej taki jest pomysł PO na kampanię wyborczą?

 >> https://wiadomosci.onet.pl/kraj/notatka-z-rozmowy-wychowawcy-ze-stefanem-w-chcialbym-by-jaroslaw-kaczynski-zostal/qc3l8k2

 

"Chciałbym, by Jarosław Kaczyński został dyktatorem", .... czyli wybory w rytmie rapu-capu?   -   Może "w pierdlu" zamiast TVP.info Stefan W. słuchał melodii "JAREK POLSKĘ ZBAW"?  >>>  https://youtu.be/RwAkJsVBUfs

]:D

   

 

MÓJ PASSAT ROBI WE WSI SZUM

LOOK  >>  https://youtu.be/RK_ZkwXIO2s

 

 

 DRAMAT W 3 AKTACH >> https://youtu.be/di4Y7FuP-cE

  

Znalazłem w sieci nagranie. Adamowicz faktycznie był reanimowany i to bardzo intensywnie. Na nagraniu z reanimacji widać leżącego na scenie człowieka z brodą [jak Adamowicz], w momencie intensywnej reanimacji.

 

Wygląda na to, ze Adamowicz lezał na deskach sceny i był reanimowany. Okrycie wierzchnie było albo rozpięte, albo raczej zdjęte. Poniżej brody widać coś białego, ... to zapewne jasna koszula. W trakcie nacisku na serce brzuch się gwałtownie unosi, .... i na koszuli nie widać śladów krwi, a powinny być, to okolica ponoć uszkodzonego  nozem serca. 

 

Skoro nie widać krwi [tak samo zresztą jak na spodniech Stefana W. [który przedstawia się jako Stefan Miłosz, który wszedł na scenę po słowach piosenki "miłość" / jakiś "wezwanie znak"?], oznacza to, ze reanimacja nie dotyczyła ran ciętych, ... wyjaśnieniem jest uzycie paralizatora. - Paralizator tłumaczy dlaczego Adamowicza reanimowano i w tym samym czasie nie było widać krwi.  --  Kremacja ciała, rzeczywista lub fikcyjna ukrywa ten fakt. 

 

od 6:25 >> https://www.youtube.com/watch?v=c3K0xBpQGRQ

 

 

Uzycie paralizatora akurat w tym przypadku, przy widowni, było dobrym pomysłem. Nawet obecni na scenie mogli widzieć Adamowicza nieprzytomnego, ... ale nie martwego. W taki "bezkrwawy sposób" prezydent Gdańska mógł się przenieść z zywota doczasnego, do zywota "PO akcie zgonu", ...  i to tłumaczy[łoby] wszstko. / Łącznie z ucieczką, ... albo wywiezieniem do USA. / "Kremacja zwłok" maskuje wszystko.

 

 

Powyższe uwiarygadnie jeszcze jedno wydarzenie:  

 

RMF24.pl: "Po ataku nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza do szpitala trafił jego asystent Michał Wlazło - poinformował wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk. 22-letni Michał Wlazło nie został ranny, ma jednak problemy kardiologiczne." / koniec cytatu /

 

 

 

 Brak ran i problemy z sercaem wskazują na paralizator. 

 

 

DziennikBałtycki: 22-letni asystent prezydenta Pawła Adamowicza, Michał Wlazło, po ataku nożownika, do którego doszło w niedzielę 13 stycznia 2019 r. podczas finału WOŚP, trafił do szpitala z dolegliwościami sercowymi. 

 

 Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Nie był raniony, potrzebuje chwili głębszego odpoczynku, jego stan jest stabilny i dobry. Proszę o niepodejmowanie prób kontaktu  [?]  i pozwolenie na szybki powrót do pełni sił. Michał czekamy na Ciebie! - informuje wiceprezydent Gdańska, Piotr Kowalczuk.

Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/po-ataku-nozownika-na-pawla-adamowicza-w-gdansku-michal-wlazlo-asystent-prezydenta-w-szpitalu-z-dolegliwosciami-sercowymi/ar/13805937

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Piotr Adamowicz "Chcę mieć święty spokój. Jak najszybciej wyjechać ....
  Były cztery rany: serca, przepony, jamy brzusznej i przedramienia. Ta ostatnia powstała" jakby w geście obronnym". - Paweł musiał się bronić. Chyba jeden z profesorów powiedział, że takie obrażenia to się spotyka na wojnie. Wtedy powiedzieli, że jeżeli przeżyje do rana, to będzie cud. Ale o ten cud należy się modlić - opowiada. (http://www.tvn24.pl) >> https://www.tvn24.pl/piotr-adamowicz-w-rozmowie-z-piotrem-jaconiem-w-czarno-na-bialym,903624,s.html
 • Stefan W. nigdy nie "zadźgał" Adamowicza, użyto paralizatora - CZY TAKA JEST PRAWDA?
  Znalazłem w sieci nagranie. Adamowicz faktycznie był reanimowany i to bardzo intensywnie. Na nagraniu z reanimacji widać leżącego na scenie człowieka z brodą [jak Adamowicz], w momencie intensywnej reanimacji.
  Wygląda na to, ze Adamowicz lezał na deskach sceny i był reanimowany. Okrycie wierzchnie było albo rozpięte, albo raczej zdjęte. Poniżej brody widać coś białego, ... to zapewne jasna koszula. W trakcie nacisku na serce brzuch się gwałtownie unosi, .... i na koszuli nie widać śladów krwi, a powinny być, to okolica ponoć uszkodzonego nozem serca.

  Skoro nie widać krwi [tak samo zresztą jak na spodniech Stefana W. [który przedstawia się jako Stefan Miłosz, który wszedł na scenę po słowach piosenki "miłość" / jakiś "wezwanie znak"?], oznacza to, ze reanimacja nie dotyczyła ran ciętych, ... wyjaśnieniem jest uzycie paralizatora.

  - Paralizator tłumaczy dlaczego Adamowicza reanimowano i w tym samym czasie nie było widać krwi. -- Kremacja ciała, rzeczywista lub fikcyjna ukrywa ten fakt.

  od 6:25 >> https://www.youtube.com/watch?v=c3K0xBpQGRQ


  CAŁOŚĆ >> http://ziut.neon24.pl/post/147341,stefan-w-nigdy-nie-zadzgal-adamowicza-uzyto-paralizatora
 • Magdalena Adamowicz: Słowo może zabić. Te, które padały, strasznie Pawła raniły
  >> TVN24.pl > https://www.tvn24.pl/magdalena-adamowicz-nie-mam-w-sercu-nienawisci-do-czlowieka-ktory-zabil-pawla,902870,s.html

  TVN24.pl: "Paweł mówił nam, jak się zachowywać, jeżeli o 6 rano zacznie ktoś pukać do drzwi"- Baliśmy się. Nawet Paweł mówił nam, jak się zachowywać, jeżeli o 6 rano zacznie ktoś pukać do drzwi. Zdarzało mi się, że jak usłyszałam rano podjeżdżający samochód pod oknem, to wyskakiwałam do okna i patrzyłam, czy przypadkiem nie wysiada większa grupa mężczyzn, którzy zaraz wtargną, rzucą Pawła na podłogę przy dzieciach, zaczną przeszukiwać nasz dom. Nie chciałam, żeby one były świadkami czegoś takiego. Myśmy po prostu się bardzo bali, byli zastraszani - powtórzyła.

  Warunkiem moim, zgodą, aby Paweł startował w wyborach po raz kolejny, było to, aby nasza córka mogła wyjechać za granicę. Aby nie była przy tym hejcie, gdzie często media, czy jego przeciwnicy polityczni prześcigali się w różnych absurdalnych oszczerstwach - tłumaczyła.

  >> Przykra sytuacja w TVN. Magdalena Adamowicz atakuje rząd i TVP
  >> https://wpolityce.pl/polityka/430695-magdalena-adamowicz-atakuje-rzad-i-tvp-ws-smierci-meza
 • Gdyby Adamowicz chciał zniknąć to zrobił by to jak Kulczyk.
  Nikt nie robi takiego publicznego "szoł" gdzie wszystko może pójść nie tak..
  co nie znaczy że wszystko ze śmiercią Adamowicza jest jasne.
  bo nie jest.
  Całość wygląda jak zaplanowane zabójstwo.
  Sprawa plakietki podejrzana raz była i nawet opisano jaka ona była a teraz znika...
  Plakietka to ważny dowód prowadzący do organizatorów ..na plakietce są ślady odciski palców wykonawców plakietki, przekazujących plakietkę..z rąk do rąk.. plakietka była zalaminowana pod spodem są odciski wykonawcy..
  To bardzo efektywny trop .. plakietka musiała zniknąć.. i zniknęła
  Ciekawe co się z nią stało.. po zatrzymaniu "Stefana" musiał ją mieć na szyi.. więc była..a jak nie miała to jak poruszał się po scenie..ochrona miała za zadanie zdjąć każdego bez plakietki..tak się organizuje bezpieczeństwo na imprezach (każdy musi mieć plakietkę).

  Jak "Stefan" popełni w piątek samobójstwo to będziemy mieli dwa pewniki.
  jeden że zabójstwo było zorganizowane
  a drugi to przez kogo w sensie ogólnym..
  (przez dotychczasowych zleceniodawców dla organizatorów piątkowych samobójstw).. Opinia społeczna domyśla się kim jest piątkowy samobójca ( w sensie organizacyjnym nie personalnym).
 • @Oscar 07:57:04
  Jest właśnie odwrotnie: im większe kłamstwo, tym trudniej je obalić. A „szoł” się przydał do ogłupiania i opluwania Polaków.
 • @Lotna 16:28:25
  // Gdyby Adamowicz chciał zniknąć to zrobił by to jak Kulczyk //

  WŁAŚNIE DOKŁADNIE TO SAMO ZROBIŁ, TYLE ŻE BARDZIEJ PRZEKONUJĄCO

  Śmierć i zniknięcie, w wyniku komplikacji, przy rutynowym zabiegu lub nawet operacji, to taka śmierć, jest o wiele bardziej podejrzana niż "śmierć medialna" na scenie, której wszyscy byli "świadkami".
  I nie zmieni tego nawet fakt, że "nie włożyłem palca" w dziurę po nożu,
  choć i bez tego wierzę w "zmartwychwstanie" Pawła Adamowicza.

  Myślę, że to czego byliśmy świadkami, było "zbrodnią [prawie że] doskonałą].

  Ten "zamach" jest prawie tak doskonały jak ten w Smoleńsku, a nawet bardziej: bo żeby umrzeć tak, aby "żyć wiecznie", to to jest genialne. Przed Adamowiczem zrobił to tylko Chrystus. ] : /

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY