Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
843 posty 5294 komentarze

"Głos Polski" Obozu Narodowo Demokratycznego

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny - Przyszedł czas na "Obóz Narodowo Demokratyczny - NOTKA FUNDACYJNA [Founding note] - http://ziut.neon24.pl/post/146369,oboz-narodowo-demokratyczny-zdelegalizowac-onr-i-mw

"447", czyli: Co się dzieje z polską ziemią?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie "Rzeczypospolitej Przyjaciół", za prawne usankcjonowanie ich współ-gospodarowania krajem nad Wisłą. - pisze Lotna w najnowszej notce.

To tylko czesciowa prawda, ... oni zostaja zmuszeni bo jak mozna wyczytac w zamieszczonych "u mnie" wczesniej archiwalnych dokumentow juz zostali "splaceni" przez powojenna zyddo-komune, ... czyli co bylo ich, juz sobie wzieli. 

- Chce zwrocic uwage na inne zaobserwowane zjawisko, ... wykup ziemi i dzialek.

Jescze na poczatku tego roku istnialo w Polsce bardzo zaostrzone prawo kupna ziemi rolnej. / Bardzo dobre prawo. / Wiem, bo dokonywalem zakupu. /  Przy kupnie ziemi powyzej 0.3 ha = 3000 m2 trzeba bylo miec "sterte" pozwolen z Agencji Rolnej / na wolnym rynku kazdy mogl kupic ziemie o areale ponizej 0.3 ha. / ... i nagle to sie zmienilo.

Teraz kazdy moze kupic na wolnym rynku ziemie o obszarze do 1 ha = 10 000 m2, ... i jak przypuszczam "wieksze kawalki" mozna nadal dzielic do 0.30 ha = 3000 m.

Czyli, reasumujac / dokonujac podzialu wiekszych calosci / kontrola wykupu ziemi rolnej jest w Polsce, pod siedliska, to czysta fikcja. Do tego trzeba dodac nieograniczona mozliwosc zakupu ziemi przez zwiazki wyznaniowe, w tym "zydowskie kahaly" , .... czyli gminy zydowskie.

- W tym miejscu nalezy pamietac: budowe panstwa Izrael w Palestynie rozpoczeto od wykupu / dobrowolnej wyprzedazy ziemi przez Palestynczykow na poczatku wieku / roku 1900-nego. Co sie naprawde dzieje, o tym zorientowali sie Palestynczycy dopiero w latach 30-tych. /  Dopiero w roku 1948 po wykupie, a potem wojnie zydowsko - arabskiej i wypcchnieciu Palestynczykow z dalszych polaci kraju i sprowadzeni setek tysiecy osadnikow, powstal Izraele  -  TO SAMO moim zdaniem DZIEJE SIE W POLSCE. / Swiadomie, lub nie, PiS w tym uczestniczy.

Nie wiem jaki jest powod, ale sprawdzajac dostepnosc ziemi [dzialek] na otodom.pl zauwazylem w ostatnim okresie, ze wszystkie [poza najdrozszymi] oferty sprzedazy "wymiotlo" / doslownie "wymiotlo".

Podejrzewam ze wykup dzielek i gruntow ma zwiazek z wojna Turcji w Syrii i zagrozeniem jakie zaczynaja odczuwac nasi "ziomale" z Izraela. / Sprawdzcie na otodom.pl dostepnosc dzialek, ... w mojej okolicy nie ma nic. A jeszcze miesiac / dwa temu bylo tego mnogosc.

GOSPODARZE SIE NAM WPROWADZAJA?

KOMENTARZE

 • Krzysztof Zagozda: Ukryta prawda o “Ustawie 447”
  .
  O co więc naprawdę chodzi w “Ustawie 447”?

  Rąbka tajemnicy uchyliło niedawne oświadczenie tzw. Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Jego sygnatariusze w pełni zgadzają się z postanowieniami “Ustawy 447”. Są jednak wspaniałomyślni i wyrozumiali. Wiedzą, “że pełne rekompensaty byłyby zbytnim obciążeniem dla Polski”. Po chwili jednak powoli wyłazi szydło z worka.

  “Niemniej jednak jakieś rozwiązanie powinno zostać wypracowane przez wszystkie zainteresowane strony. Wyobrażalne są rozstrzygnięcia kompromisowe, np. rekompensata symboliczna. Wymaga to dobrej woli obu stron”. A więc nie chodzi tu o pieniądze? A o co? “Jako polscy chrześcijanie i Żydzi wierzymy we wspólnotę, która wynika i ze wspólnych korzeni biblijnych i ze wspólnego życia w naszym kraju”.

  I teraz już wszystko jasne. Roszczenia to tylko finansowa marchewka na kiju, bat na ogłupionych Polaków. Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.

  - Chodzi o wykup ziemi / Tak jak w Palestynie poczawszy od 1900 r >> http://lotna.neon24.pl/post/151105,krzysztof-zagozda-ukryta-prawda-o-ustawie-447

  ONI NIE CHCA PIENIEDZY / ONI CHCA PRAWA DO ZIEMI
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Czy rzeczywiście Żyd potrzebuje usankcjonowanego statusu w IIIRP?
  "Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."

  Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
  Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce. Wszystkie ważne decyzje gospodarcze i polityczne od 1989r. są w IIIRP podejmowane wyłącznie w interesie żydowskim, zarówno w interesie miejscowej V kolumny żydowskiej jak i w interesie światowego żydostwa. A czy taki stan jest, czy nie jest, zgodny z prawem IIIRP nie sposób stwierdzić, ponieważ w IIIRP nie obowiązuje prawo tylko jego interpretacja - judaizacja prawa jest całkowita.
  Zatem, czyżby Żydzi chcieli przehandlować swoje domniemane zyski z Just 447 za formalny zapis (być może nawet zapis konstytucyjny) sankcjonujący tylko stan faktyczny? To dla Żydów kiepski interes, to żaden interes.

  Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. Polskie społeczeństwo jest całkowicie wyłączone z życia politycznego swojego kraju - brak narodowych polskich mediów, brak środków na działalność polityczną, na którą i tak koncesje wydaje żydowskie reżimowe sądownictwo.

  Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. Może jednak być też i tak, że Żyd bezczelnie wrzeszczy, iż w myśl Just 447 chce całe - wymyślone przez siebie - 100%, żeby przystać na 30%. Później i tak przyjdą po resztę i Żyd znów będzie negocjował z przedstawicielami żydowskiej V kolumny i wrzeszczał, że chce jeszcze, że dostał za mało.

  Polska Rada Chrześcijan i Żydów - co to jest za ciało i kogo "toto" reprezentuje. Na pewno Żydów, a spośród nie-Żydów filosemicką, antypolską, szumowinę, np. niejakiego Nosowskiego. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że "toto", czyli PRChŻ, powstało w 1989r., czyli w roku, w którym żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL.

  Naszym w chwili obecnej poważnym problemem - także w kontekście Just 447 - jest niestety chrześcijańskość polskiego społeczeństwa, czyli wyznawanie żydowskiej religii dla nie-Żydów (pan Krzysztof Zagozda sam jest zdeklarowanym żydo-katolikiem). Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
  Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem.
  Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że "Bez Kościoła czeka ich w Polsce zgroza" - taką myśl wyraził K.Modzelewski, Żyd, opozycjonista PRL.
 • @Rzeczpospolita 20:34:25
  "Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą."

  Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
  Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce.
  ===========================================

  V Kolumna to "niewielka / niewidoczna liczba" / "usankcjonowanie rzadzenia krajem" to taka liczba, ... ktora pozwoli Ci dostrzec fakt golym okiem, ... to cos okolo kolejnych 3 500 000 Zydow w Polsce
 • @Rzeczpospolita 20:34:25
  // Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. //
  =============================================

  To wiadoma rzecz, ... "eksperyment Izrael" sie nie powiodl, i panstwo Izrael skonczy jak Krolestwo Jerozolimy >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Jerozolimskie

  Zydzi zostana wypchnieci z tamtych terenow
  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Jerozolimskie#/media/Plik:Map_Crusader_states_1135-pl.svg
  Predzej, lub pozniej. / Wyprowadzajac sie w latach 40-stych z Polski popelnili blad, ... teraz chca go sila naprawic
 • @Rzeczpospolita 20:34:25
  // Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. //

  MASZ TO WYZEJ / ONI POTRZEBUJA ZIEMI, ....

  Nowy Izrael budowany jest w okolicach Szczecin-Swinoujscie, na granicy z opuszczonymi terenami Niemiec Wschodnich. / Podejrzewam, ze Gazoport to taki "dobry poczatek" / niby dla nas, a w sumie dla nich : /
 • @Rzeczpospolita 20:34:25
  // Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
  Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem. //

  - Kolego, to jest propaganda na rzecz cerkwi prawoslawnej i Rosji. / Blad zostal popelniony 1000 lat temu. Najpierw Polska przyjela chrzest w obrzadku rzymsko-katolickim / potem ksiaze Wladymir w obrzadku greko-katolickim zaleznym od Konstantynopola.

  Gdyby ksiaze Wladymir / swiety / przyjal chrzest w obrzadku rzymsko-katolickiego nie byloby problemu.

  Tak jak mowilem, nawet o tym nie wiedzac, namawiasz Polakow do przejscia na greko-katolicyzm. / Jesli nie sam jestes albo "pozytecznym idiota", albo zydowska V Kolumna *

  * bez urazy / dywaguje (:
 • Polska Rada Chrześcijan i Żydów @ Rzeczpospolita 20:34:25
  .
  @Lotna 21:20:14
  // Rada podjęła szereg inicjatyw na rzecz wspólnego dialogu chrześcijańsko żydowskiego, m.in. współpracuje przy przygotowaniu corocznego (17 stycznia) Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim, //

  A DZIEN CHRZESCIJANSTWA W RABINACIE JEST?

  - Cale to "pojednanie" idzie w kierunku indoktrynacji, ... ale tylko w jedna strone. / My ulegniemy "teczowej zarazie" , oni nigdy.

  NA TYM TO NIEBEZPIECZENSTWO POLEGA
  nadużycie link skomentuj usuń
  Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 21:26:45
  >> http://lotna.neon24.pl/post/151105,krzysztof-zagozda-ukryta-prawda-o-ustawie-447
  .
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 22:00:24
  wercia 21:58:54@Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:17:51

  Polska Rada Chrześcijan (tych Jakubowych od noblistki) to taki twór zrzeszający rozmaitości religijne na potrzeby współczesnego dialogu z państwem i innymi państwami. Ciekawe, jaką religię wyznają ci Żydzi dialogujący z Radą'

  Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s

  Już w ubiegłym roku mówił on, że syjoniści chcą wyciągnąć od Polski pieniądze - w związku z żenująco przyjmowaną ustawą o IPN.
  W jednej z rozmów z radiem Wnet dr R.Brzeski mówił, że w latach 90-tych rozmawiał z agentem CIA z Izraela, który twierdził, że Niemcy z Izraelem przyjęli pakt o pogrążaniu Polski w odpowiedzialność za holokaust.
  I będzie tak: "wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły". /// wercia 12.10.2019 21:58:54

  Ziut@wercia 21:58:54 >> // Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm //
  "cohen", to zgodnie z zydowska tradycja zydowski ksiadz potomek pierwszych kaplanow zydowskich

  MOZE TO JEDEN Z TYCH "UCZCIWYCH" A NIE TALMUDYCZNYCH? (:
  Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 22:03:02.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:02:11
  "Kolego, to jest propaganda na rzecz cerkwi prawoslawnej i Rosji."

  To prawosławie nie zalicza się do chrześcijaństwa?

  Przecież napisałem jednoznacznie: "odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa".

  Inna rzecz, że prawosławie nie jest związane z Watykanem (d. Rzymem), a jest powiązane z władzą państwową, a więc dla państwa i narodu jest mniej szkodliwe od katolicyzmu.

  "Najpierw Polska przyjela chrzest w obrzadku rzymsko-katolickim"

  To nie jest prawda. Ok. 886r. pojawiły się u nas świątynie w obrządku greko-katolickim. Jedna z pierwszych znajduje się w Krakowie, na jej fundamentach stoi dzisiaj kościół.
  Gdyby Rosja została podbita przez żydo-katolicki Rzym prawdopodobnie nie byłoby dzisiaj Rosji, a na pewno nie istniałaby Polska nawet w tak paskudnej postaci jak IIIRP.
 • @Rzeczpospolita 22:21:35
  // żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL //

  // To prawosławie nie zalicza się do chrześcijaństwa? //

  ============================================

  Ja zrozumialem, ze mowiac o " V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem" [i innych swoich notkach] mowisz tylko Kosciele Katolickim wyznania rzymsko-katolickiego.

  Jesli masz tez na mysli greko-katolikow to trzeba to uwypuklic, .... nie zapominajac ze mowisz o ponad 90% polskiej populacji.

  ATAKOWANIE KOSCIOLA TO TAKTYKA "TECZOWEJ ZARAZY"

  Polacy sa na to uodpornieni. / Jesli chcesz cos zdzialac w polskiej polityce to "nie tedy drodga" / Trzeba wybrac droge "bogo-ojczyzniana"

  Pozdr. (:
 • Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny@wercia 21:58:54 @ LOTNA
  @wercia 21:58:54
  Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s

  ===========================================
  WYSLUCHALEM CALOSC / RABIN BARDZO DOBRZE i PRAWDE MOWI

  Przed wojna byli w Polsce tacy Zydzi, ... mysle ze syjonisci z hitlerowcami zagnali ich nalpierw do Gett a potem do obozow. / Zydzi [i my] maja taki sam problem z syjonistami jak my mielismy z komunistami. To taka sama, jesli nie ta sama, albo gorsza ideologia.
 • Ano, "co z ziemią ?"
  -
  wskazówka zza wschodniej granicy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza
 • CEL GLOBALNY
  .
  @Laznik 08:52:35

  Jest też CEL GLOBALNY.

  - http://lotna.neon24.pl/post/150571,rzad-daje-rolnikom-pieniadze-za-likwidacje-gospodarstw#comment_1581309
 • @Rzeczpospolita 20:34:25
  To co Pan pisze jest nielogiczne, gdyby tak było chazaria nie walczyłaby z KK jak to się dzieje obecnie tylko za wszelką cenę podtrzymywała by tę wiarę i nasycała swoją agenturą, jak dotychczas. Na Berlińskim zlocie syjonistów w 2012 roku pierwszym przewodnim tematem było zmarginalizowanie wpływu KK na społeczeństwo Polskie aby osadnictwo żydowskie na naszych ziemiach mogło się uskutecznić/ transfer/ następne poboczne tematy to dostęp do aborcji i prawa LGBT. Nie jestem za KK w ogóle to okupant i pasożyt wielce szkodliwy, ale jako przeżarty do szpiku jezuitami oblubieńcami Hitlera przekształca się powoli w ekumenistyczny stwór spajający wszystkie religie w jedną satanistyczną. I o to chazarii chodzi najbardziej.
 • Przedziwna aktywność Kuczyńskiego w sieci
  Waldemar Kuczyński w odpowiedzi na wpis dotyczący zjednoczenia Turków w obliczu ofensywy na Kurdów dał wyraz swoim fobiom dotyczącym nacjonalizmu.

  Nacjonalizm to refleks narodu. A naród to złowrogie, krwi żądne zwierzę. Najlepsze jest gdy śpi, gdy się budzi musi mieć wroga do zagryzienia, rzeczywistego lub wymyślonego. Naród obudzony to niebezpieczeństwo dla społeczeństwa i dla sąsiadów — napisał Kuczyński.

  - A częścią jakiego narodu pan się czuje?

  Czuję się częścią społeczeństwa polskiego, obywatelem państwa polskiego i częścią mojej Ojczyzny, patrii, Polski.Tym się czuję. Jestem Polakiem, wychowanym w polskości, ale budzeń narodu nie chcę, boję się ich. Podobnie jak budzeń innych narodów — odpowiedział.


  Jak nas napadną, wtedy się utożsamię z narodem polskim. Tylko w tej sytuacji. We wszystkich innych utożsamiam się z tym co pani odpowiedziałem. Tak, polski naród też we mnie budzi lęk, gdy zaczyna się budzić, a nikt na nas nie napadł — dodał.

  W TYCH SLOWACH JEST PEWNA MADROSC, ... i PYTANIE:
  Dlaczego Narod Polski sie budzi, ... lub obudzil?

  >> https://wpolityce.pl/polityka/468151-kuczynski-idzcie-i-oddajcie-glos-za-przejasnieniem
 • PiS zdradził Polskę ws. ustawy 447! To zasługuje na Trybunał Stanu | dr Ewa Kurek
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=ypc-n3_7b6M

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY